GTA Online’ın Los Santos Tuners güncellemesi oyuncu sayısında rekor kırdı

GTA Online’ın hafta içinde yayınlanan büyük Los Santos Tuners güncellemesi, büyük bir başarıyı beraberinde getirdi. Rockstar Games, yeni güncellemeye GTA Online tarihindeki tüm güncellemelerden daha fazla oyuncunun katıldığını söyledi.

Rockstar Games, herhangi bir rakam paylaşmadı. Rockstar ve ana şirket Take-Two’nun oyuncu sayısını nadiren paylaştığı göz önüne alındığında sürpriz değil. Geliştirici, tüm GTA Online oyuncularına 250.000 GTA$ vererek bu dönüm noktasını kutlamayı planladığını belirtti.

Rockstar, güncellemenin kırdığı rekoru duyurduğu Twitter paylaşımında, “Muhteşem GTA Online topluluğumuza çok teşekkür ederiz. Los Santos Tuners’ın lansmanına GTA Online’a şimdiye kadar gelen herhangi bir güncellemeden daha fazla oyuncunun katıldığını paylaşmaktan son derece onur duyuyoruz! Teşekkür olarak kısa süre içinde herkesin hesabına 250.000 GTA$ bırakacağız. LS sokaklarında görüşmek üzere!” dedi.

GTA Online para ödülleri yakında hesaplara yatacak

1 Ağustos Pazar gününe kadar GTA Online’a giriş yapan ve oyunu oynayan herkes, 72 saat içinde Maze Bank hesabına yatırılan ödülü alabilecek. Para ödülleri, 26 Temmuz Pazartesi gününden itibaren dağıtılmaya başlayacak.

Los Santos Tuners, 20 Temmuz’da oyuncularla buluştu. Otomobillere ve modifiye kültürüne odaklanan güncelleme, LS Car Meet adlı yeni bir sosyal alanın yanı sıra yeni görevler ve yarışlar sunuyor. Yenilikler arasında bir dizi yeni araca ek olarak, otomobilleri modifiye etmenize ve aynı zamanda hem solo hem de arkadaşlarınızla eğlenceli kontratlar başlatmanıza olanak tanıyan Auto Shop işi de yer alıyor.

Rockstar’ın geçtiğimiz hafta LS Tuners güncellemesi için yayınladığı kısa fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Büyük güncellemeler almaya devam eden sadece GTA Online değil. Red Dead Online için de oyuncuları çeşitli büyük ve tehlikeli suçlara davet eden Blood Money güncellemesi de yayınlandı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.