GTA Online: The Contract DLC’si Franklin, Dr. Dre ve daha fazlasını konuk edecek

Rockstar, GTA Online için GTA 5 karakteri Franklin’i ve ünlü rap sanatçısı Dr. Dre’yi konuk eden bir DLC alacak. GTA5’in hikayesindeki olaylardan yıllar sonrasında geçen ‘The Contract’ adlı genişleme, 15 Aralık’ta yayınlanacak.

Yeni hikaye içeriği Franklin’in Lamar ile birlikte kurduğu ve Los Santos’un elit kesminin sorunlarına çözümler sunan bir ajans olan F. Clinton ve Partner‘ın çalışmalarına odaklanacak. GTA Online karakteriniz Franklin ile Lamar Davis aracılığıyla tanışacak ve işi bir sonraki seviyeye taşımaya çalışacak.

GTA Online: The Contract DLC’sinde Dr. Dre de yer alacak

GTA, Dr. Dre

Öte yandan GTA 5 radyo sunucusu DJ Pooh, potansiyel bir müşteri olan Dr. Dre‘den bahsetmek için Franklin ile iletişime geçecek. Ünlü rapçi, yayınlanmamış yeni müziklerle dolu telefonunu kaybediyor. Karakteriniz, çalışmalarını sanatçıya geri vermekle görevlendirilecek. Bunu tek başına veya bir ekiple yapabileceksiniz.

Rockstar, oyuncuların parçaları geri almak için Franklin, Chop the Dog ve Imani adlı bir hacker ile birlikte Franklin’in eski mahallesinden Los Santos partilerine, FIB ofislerine kadar birçok noktaya seyahat edeceğini belirtiyor. Aşağıdaki fragmanda bir diğer sanatçı Anderson .Paak‘ın da yer aldığı görünüyor.

Görünüşe göre GTA Online oyuncuları, Dr. Dre’nin yanı sıra diğer ünlü isimlerle de bir araya gelecek. Ayrıca Snoop Dogg‘un DLC’ye müzikleriyle konuk olması başka sanatçıların da gelebileceğine işaret ediyor.

Rockstar, ‘The Contract’ güncellemesinde müzik için çok daha fazlasını vadediyor. Yapılan duyuru, bazı özel konuk sunucular, yeni bir eklektik radyo istasyonu, Dr. Dre’den bir sürü yeni ve daha önce hiç yayınlanmamış özel şarkılar da dahil olmak üzere büyük yenilikler ve sağlam bir sanatçı kadrosu vadediyor.

GTA Online güncellemesi ayrıca yeni silahlar, araçlar, hit kontratlar ve daha fazlasını getirecek. Görünüşe göre bu güncelleme, GTA 5’in çıkışından sonra oyuncuların yıllardır süregelen DLC taleplerine bir yanıt olarak tasarlandı. Bununla birlikte, genişlemenin GTA Online’da nasıl uygulanacağı belirsizliğini koruyor.

Rockstar, önümüzdeki günlerde GTA Online: The Contract DLC’si hakkında daha fazla detay sunacağını belirtiyor. Gelişmeleri sizler için takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.