GTA: The Trilogy’de yapılan yükseltmelere dair bazı detaylar ortaya çıktı

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar efsanelerini üçleme olarak geri getirecek. Koleksiyonun onaylanmasının ardından, söylentiler ve spekülasyonlar artık remastered oyunlardaki yükseltmelerin neler olduğuna odaklanıyor.

Rockstar, koleksiyonda yer alan GTA 3, Vice City ve San Andreas oyunlarında “genel yükseltmeler” yapıldığını açıklamıştı. Ayrıca yenilenen üçlemenin, orijinal oyunların klasik görünümünü ve hissiyatını koruduğunu belirtmişti. GTAForums’da güvenilir sızıntılarıyla bilinen alloc8or, eski oyunlar üzerinde yapılan geliştirmeler hakkında ayrıntılar ortaya koydu.

GTA: The Trilogy oyunları, GTA 5 kontrolleriyle gelecek

Grand Theft Auto: The Trilogy, The Definitive Edition, GTA üçlemesi

Forumda paylaşılan bilgiler, GTA 5 kontrolleri dahil olmak üzere oyuncuların üçlemeden bekleyebilecekleri bazı yükseltmelerin ayrıntılarını içeriyor. Gönderide yazılan ifadeler, adeta GTA: Trilogy’nin RockStar Games Store sayfasındaki açıklamadan alınmış gibi görünüyor. Ayrıca RockStar istemci ve mağazalarında gerçekleşecek bir indirime dair detaylar da sunuluyor.

“Üç ikonik şehir, üç destansı hikaye. Türü tanımlayan orijinal Grand Theft Auto Trilogy klasikleri: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas, yeni nesil için güncellendi. Muhteşem yeni aydınlatmalar ve çevresel yükseltmeler, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış çizim mesafeleri, Grand Theft Auto V tarzı kontroller ve hedefleme ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı geliştirmelerle, sevilen dünyaları yepyeni ayrıntı seviyeleriyle hayata geçiriyor.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı 5 Ocak 2022 tarihine kadar store.rockstargames.com adresinden veya Rockstar Games Launcher’dan satın alarak, Rockstar Games Launcher veya Rockstar Web Stores üzerinden yapacağınız bir sonraki 15$ veya üzeri satın alma işleminizde 10$ indirim kazanacaksınız. İndirim 16 Ocak 2022’de sona erecek.”

GTA 5 kontrollerinin yeni oyunlara entegre edilmesi, klasik tasarımlarını koruyan oyunların biraz daha modern hissettirmesine yardımcı olacaktır. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kupa/başarım listesini merak ediyorsanız, buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.