Harry Potter: Quidditch Champions’ın çıkış tarihi ve PS Plus ayrıcalığı duyuruldu

WB Games ve Unbroken Studios’un Büyücülük Dünyası’nda geçen yeni oyunu Harry Potter: Quidditch Champions, Summer Game Fest’te sahne aldı.

Hogwarts Legacy’nin ardından gelen ilk Harry Potter oyunu olan Quidditch Champions, 3 Eylül 2024’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de (Steam ve Epic Games Store) çıkacak.

Ayrıca PS Plus üyeleri, 3-30 Eylül tarihleri arasında oyuna ücretsiz erişebilecek. Etkinlikte sergilenen oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fragman hızlı tempolu sinematik ve oynanış görüntülerine yer veriyor. Harry Potter evreninin sevilen büyülü sporu sonunda parmaklarımızın ucunda olacak!

Quidditch Champions’ta tek oyunculu, arkadaşlarınızla kooperatif çevrimiçi veya diğer oyuncularla çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda rekabet ederek oynayabileceksiniz.

Kendi oyuncunuzu oluşturabilecek ve kişiselleştirebileceksiniz. Ayrıca oyuncuların hangi pozisyonda oynayabileceklerini (Vurucu, Kovalayıcı, Tutucu veya Arayıcı) seçebileceksiniz.

Harry Potter, Quidditch Champions

Oyunun SSS sayfasına göre mikro ödemeler olmayacak. Öte yandan Hogwarts Legacy oyuncuları aşağıdaki kozmetik öğeleri içeren Legacy Paketi’ni alabilecekler:

  • Moontrimmer Süpürge Görünümü
  • Sebastian Sallow Kahraman Görünümü
  • Sebastian Sallow Stili Asa
  • Antik Büyü Amblemi
  • Antik Büyü Kutlaması

Quidditch oyunu, Los Angeles merkezli Unbroken Studios tarafından geliştiriliyor. Şirket aynı zamanda Rocksteady Studios’un Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun konsol sürümlerine de katkıda bulunmuştu.

Oyun geçtiğimiz yıl konsollar, PC ve mobil cihazlar duyurulmuştu. O zamanlar mobil cihazlara da geleceği konuşuluyordu. Ancak şimdilik bu fikir rafa kaldırılmış olabilir. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Harry Potter: Quidditch Champions, spor oyunlarına fantastik ve farklı bir alternatif olabilir. Oynanış görüntülerini nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.