HBO’nun The Last of Us dizisinden ilk görsel paylaşıldı

Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, The Last of Us Günü kutlamalarının bir parçası olarak, HBO’nun The Last of Us dizisinden Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in ilk görüntüsünü paylaştı. Naughty Dog ayrıca yeni çok oyunculu oyunu için de bir güncelleme yaptı.

Druckmann, Twitter hesabından Pascal ve Ramsey için yaptığı paylaşımda, “Onları sette tam olarak kostümleriyle ilk gördüğümde, ‘Vay canına! Bu Joel & Ellie!’ dedim.” ifadelerine yer verdi. Fotoğrafta Pascal (Joel) ve Ramsey (Ellie) bir uçak kazasına bakıyor.

Druckmann, paylaşımında hayranlarına HBO’nun merakla beklenen dizisinden ve Naughty Dog’un devam eden diğer projelerinden daha fazlasını göstermek için sabırsızlandığını söyledi. Bunlardan biri de çok oyunculu The Last of Us’ın kıyamet sonrası dünyasında geçen çok oyunculu oyun. Proje şu anda geliştirme aşamasında ancak stüdyo henüz göstermeye hazır değil.

Naughty Dog, yayınladığı bir blog yazısında, “Kısacası, üzerinde çalışıyoruz. Birçoğunuzun çok oyunculu oyun için ısrar ettiği ve güncellemeler istediği topluluk yorumlarını görüyoruz. Şimdilik, ekibin geliştirdiği şeyi sevdiğimizi ve onlara iddialı projelerini oluşturmaları için zaman vermek istediğimizi söyleyeceğiz. Hazır olduğunda daha fazlasını açıklayacağız!” dedi.

Naughty Dog, çok oyunculu oyunun ötesinde, ana serinin devamı olan The Last of Us 3 veya yeni bir IP görebiliriz. Öte yandan yakın tarihli bir rapor, Naughty Dog’un ayrıca PS5 için bir The Last of Us remaster sürümü üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor. Stüdyo oyunu nesilden nesile taşıyor ve oyunu yenilemeleri sürpriz olmazdı. Son olarak Dark Horse Direct’ten ön sipariş verilebilen 200 dolarlık yeni bir Joel heykeli duyuruldu.

HBO’nun The Last of Us dizisinin ne zaman çıkacağına dair henüz net bir bilgi yok. Ancak 2022 yılında ekranlara gelmesi planlanıyor. TLOU, PlayStation markasına dair projelerden sadece biri. Sony daha önce en az 10 oyun üzerinde çalışıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.