Hi-Fi Rush dosyalarında PS5 ve Nintendo Switch sürümleri keşfedildi

Hi-Fi Rush yakında daha fazla platforma taşınacak gibi görünüyor. Oyunun dosyalarında PS5 ve Nintendo Switch sürümlerine dair izler keşfedildi.

Ritim tabanlı aksiyon oyunu, kısa süre önce yeni kitlelere açılacağına işaret eden bir güncelleme aldı. Veri madencileri, dosyaları incelediğine PlayStation ve Nintendo sürümlerini temsil eden tasarımlar buldu.

Hi-Fi Rush dosyalarda keşfedilen oyun içi tişörtler arasında mavi ve kırmızı tasarımlar yer alıyor. Bunların platformlara özel renkleri temsil ettiği öne sürülüyor.

Hi-Fi Rush sızıntıları bir kez daha doğrulandı

Görüntülerin sahte olduğuna dair bazı spekülasyonlar vardı ancak The Verge’den Tom Warren sızıntının gerçek olduğunu doğruladı.

Spekülasyonlara göre yeşil tasarımdaki “Shadow Dropped” ifadesi, Hi-Fi Rush’ın geçen yıl duyurunun hemen ardından beklenmedik bir şekilde Xbox’a gelişini temsil ediyor.

Switch temalı kırmızı tasarım, “Rock Out Anywhere” (Müziğe her yerde eşlik et) ifadesine sahip ve muhtemelen Nintendo Switch’in taşınabilirliğine bir gönderme yapıyor.

Son olarak, mavi tişört tasarımı, “I’m Here, Baby!” (Buradayım, bebeğim!) bir Xbox oyununun PlayStation’a sürpriz bir şekilde gelişini ima ediyor gibi görünüyor.

Sea of Thieves

Hi-Fi Rush, adı PS5 ile anılan tek oyun değil. Sea of Thieves’in de PlayStation oyuncularıyla buluşabilir. Axios muhabiri Stephen Totilo, yakın zamanda XEP ile yaptığı bir röportajda, duyurunun yakında gelebileceğini bildirdi.

Xbox ve PC’ye özel oyunların PS5 sürümleri duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.