Hogwarts Legacy, PS Plus Deluxe oyun denemelerine eklendi

Hogwarts Legacy, PS Plus Deluxe denemelerine eklenen oyunlar arasına katıldı. Ne yazık ki, deneme süresi tatmin edici uzunlukta değil.

Açık dünya aksiyon RPG oyunu sadece 0.75 saat (45 dakika) uzunluğu bir deneme sürümüne sahip. İlginç bir şekilde, bu süre açılış sinematiklerini geçmek için zar zor yetiyor.

PS Plus Deluxe aboneliğiniz varsa, Hogwarts Legacy’yi PS5 veya PS4’te indirip oynayabilir, en azından oyunun konsoldaki performansını biraz olsun test edebilirsiniz.

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy en düşük deneme süresine sahip oyun

Normalde PS Plus Deluxe deneme sürümleri 1-5 saat aralığında oluyor. İlk defa bu kadar kısa bir oynama süresi görmüş olduk.

Hogwarts Legacy için belirlenen sürenin uzaması pek olası görünmüyor. WB Games’in bir diğer oyunu Gotham Knights da sadece 1 saatlik deneme süresi sunuyordu.

Karşılaştırma yapabilmeniz açısından, God of War Ragnarok 3 saat, Horizon Forbidden West 5 saat, Uncharted: Legacy of Thieves Collection ise 2 saat deneme sağlıyor. Diğer oyunların sürelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy yılın hit oyunlarından biri ve PS4 sürümünün ardından artık ufak bir PS Plus ayrıcalığına sahip. Ancak indirmeye değer mi bilemedik. Karar sizin…

WB Games’in Büyücülük Dünyasında geçen bir sonraki oyunu Harry Potter: Quidditch Champions olacak. Hogwarts Legacy’de Quidditch olmamasından şikayet edenler spor hasretlerini giderebilecek.

Hogwarts Legacy’nin deneme sürümünü indirmeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.