Hot Wheels Unleashed, Turtle Van, Batmobile ve DeLorean gibi ikonik araçları içerecek

Hot Wheels Unleashed için yayınlanan yeni bir fragman, yarış oyununda piste çıkarabileceğiniz bazı araçlara ışık tutuyor. Diecast fragmanı, sanal yarış deneyimi için yeniden oluşturulmuş popüler model araçlardan bazılarına kapsamlı bir bakış sunuyor.

Fragmanda 2019 yılında piyasaya sürülen yeni Batmobile modeli, Geleceğe Dönüş’ün ikonik otomobili DeLorean, Kara Şimşek dizisinden K.I.T.T. ve Teenage Mutant Ninja Turtles serisinden Turtle Van (Party Vagon) gibi sevilen araçlar göze çarpıyor. Köpek kulübesinden dönüştürülmüş ve üzerinde Snoopy olan bir araba bile var. Ayrıca Tricera-Truck, Power Rocket ve Rodger Dodger gibi sevilen Hot Wheels modelleri de listede yer alıyor.

Hot Wheels Unleashed, DeLorean

Tüm bunların yanı sıra Hot Wheels Unleashed, Fiat 500 ve Audi Sport Quattro da dahil olmak gerçek dünyadan birçok araç içerecek. Birbirinden farklı ve her biri kendine özgü özelliklere sahip olan arabaları, Livery Editor (Tasarım Düzenleyici) aracılığıyla kişiselleştirebileceksiniz. Model araç markasının kendine özgü parkurları da deneyime eşlik edecek. Oyun ayrıca bir Track Builder (Pist Oluşturucu) ile birlikte gelecek.

Görüntülerde, yarışçıları durdurmak için engeller içeren yeni bir parkurda gösteriliyor. Yarış, sürücüleri yavaşlatan ağlar fırlatan dev bir örümceğin bulunduğu bir kaykay parkında geçiyor gibi görünüyor. Ayrıca periyodik olarak açılıp kapanan ve yanlış zamanda sıçramaya çalışan yarışçıları engelleyen büyük bir plastik kapak var.

Oyunda ilk etapta yer alacak 66 aracın listesine buradan ulaşabilirsiniz. Hot Wheels Unleashed’n yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Hot Wheels Unleashed – Diecast fragmanı:

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.