Humanity çıktığı gün PS Plus oyun kataloğuna eklenecek

Bulmaca platform oyunu Humanity önümüzdeki ay oyuncularla buluşacak. Üstelik çıktığı gün PS Plus Extra ve Deluxe kataloğuna dahil olacak.

Humanity, 16 Mayıs 2023 tarihinde PS5, PS4 ve PC’ye gelecek. Oyunda PSVR 2 veya PSVR sahipleri için isteğe bağlı sanal gerçeklik özellikleri de olacak.

Çıkış tarihi duyurusuna eşlik eden aşağıdaki fragman, PS1 ve PS2 döneminin abartılı Japonca reklamlarından ilham alıyor.

Humanity ile Shiba Inu olarak kitlelere öncülük edin

Tetris Effect ve Rez Infinite’in arkasındaki geliştiricilerin yeni oyunu Humanity, tüm insanlığın kaderini sizin “patilerinize” bırakıyor.

İkonik Japon köpeği Shiba Inu olarak ilerleyen büyük kalabalığı komuta edip zıplayarak, dönerek, iterek, yüzerek, ateş ederek ve tırmanarak kurtuluşa doğru ilerlemelerini sağlamalısınız.

Hikaye boyunca engeller, düşmanlar, bulmacalar, kilidi açılabilen yetenekler ve vahşi boss savaşları ile dolu 90’dan fazla aşamada kitlelere yol göstereceksiniz.

Ayrıca Stage Creator ile diğer oyuncular tarafından yapılan çeşitli seviyelere göz atabilecek veya kendi seviyenizi yaratabileceksiniz.

Humanity önümüzdeki ay çıktığında PS Plus Extra ve Deluxe abonelerine sunulan oyun kataloğuna eklenecek. Ancak aynı gün oyuncuları üzecek ayrılıklar olacak.

Marvel’s Spider-Man, Injustice 2, Resident Evil, NBA 2K Playgrounds 2 ve Metro: Last Light Redux dahil toplam 36 oyun katalogdan ayrılacak. Tam listeye buradan ulaşabilirsiniz.

PS Plus aylık oyunlarını, kampanyaları ve abonelik hizmetine dair diğer tüm duyuruları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.