Insomniac, Marvel’s Spider-Man 2 üzerinde çalışıyor olabilir

Insomniac Games’in Marvel’s Spider-Man 2 üzerinde çalıştığına dair önemli bir bulgu ortaya çıktı. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’te karakteri canlandıran Nadji Jeter’ın Instagram paylaşımı, stüdyonun ilk oyunun devamı için şimdiden çalışmalara başladığına dair söylentileri ateşledi.

Twitter kullanıcısı ErfanManavi, Jeter’ın profilinde hareket yakalama kıyafeti ve donanımları giydiği bir güncelleme keşfetti. Oyuncunun şu anda hangi proje üzerinde çalıştığı bilinmiyor ancak Jeter’ın şu ana kadar sadece iki oyun için hareket yakalama çalışmalarına katıldığı ve her ikisinin de Sony oyunları olduğu biliniyor. Bu oyunlar, The Last of Us (2013 – Sam) ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Nadji Jeter, fotoğrafının sosyal medyada yayılmaya başlamasının ardından Instagram paylaşımını sildi. Ancak Ekran görüntüleri çoktan alınmıştı. İnternet ne kadar güzel bir alet değil mi? Elbette, Instagram paylaşımının Insomniac Games veya Marvel’s Spider-Man’in devam oyunu ile ilgisi olmaması da muhtemel. Jeter, spekülasyonların önüne geçmek için fotoğrafını silmiş olabilir.

Insomniac Games son yıllarda Miles Morales’in de aralarında bulunduğu üç başarılı oyun çıkardı ve stüdyonun Marvel’s Spider-Man 2 üzerinde çalışması şaşırtıcı olmazdı. Geliştirici ile Marvel arasındaki ortaklık devam edecek ve birçok oyuncu (ben de dahil) ilk oyunun devamında yeniden Peter Parker’ı oynamak istiyor. Gelişmeleri takip edeceğiz ve daha ikna edici kanıtlar bulursak sizlerle paylaşacağız.

Marvel’s Spider-Man 2 duyurusu sizi heyecanlandırır mıydı? Siz de serinin ilk oyunu kesinlikle devam oyununu hakediyor diyorsanız, yorumlara bekliyoruz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.