Kena: Bridge of Spirits bir süreliğine yeni içeriklerle desteklenecek

Kena: Bridge of Spirits hikaye odaklı bir oyun olarak piyasaya sürüldü ve bir süreliğine yeni içeriklerle güncellenecek. Ember Lab kurucu ortağı Mike Grier, stüdyonun bir süreliğine oyunu desteklemeyi planladığını ve savaş senaryolarını genişletme, Fotoğraf Modu’nu güncelleme ve yeni içerik ekleme gibi seçenekler üzerine çalıştığını söyledi.

Grier, IGN’e verdiği röportajda, “Kesinlikle oyunu desteklemek istiyoruz. İnsanların Fotoğraf Modu’nu ve savaşı sevdiğini biliyoruz. Bu yüzden bazı yeni savaş senaryolarıyla veya gelecekte savaşla ilgili bazı ek içeriklerle genişletmeyi düşünüyoruz. Fotoğraf Modu‘nda bazı güncellemeler yapmak istiyoruz. İnsanlar, yapması kolay olacak bazı özellikler istiyorlardı.” dedi.

Ember Lab küçük bir stüdyo ancak geri bildirimleri dinliyor

Ayrıca hayranlara Ember Lab’ın küçük bir stüdyo olduğunu hatırlatarak sözlerine şöyle devam etti: “Biliyorsunuz, biz oldukça küçük bir ekibiz. Oyunu oynayan ve geri dönüş yapan insanları görmek bizi çok heyecanlandırıyor. Yani evet, sizi dinliyoruz. Geri bildirimleri dinliyoruz, insanların söylediklerini dinliyoruz ve öngörülebilir gelecek için oyunu destekleyerek yanınızda olacağız.”

Kena: Bridge of Spirits geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü. Hızlı savaşları keşifle birleştiren, hikaye odaklı aksiyon macera oyununda, genç bir Ruh Rehberi olan Kena ile kutsal dağ tapınağını bulmak için terkedilmiş bir köye yolculuk yapıyorsunuz. Yolculuk boyunca Rot olarak adlandırılan büyüleyici ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip kurarak yeteneklerini geliştiriyor ve çevreyi istediğiniz gibi yönetmenizi sağlayacak yeni yollar oluşturuyorsunuz.

Kena: Bridge of Spirits’in Fotoğraf Modu alışılmışın dışında, yenilikçi özellikler sunuyor. ‘Peynir!’ özelliği, kamera takibi ve daha fazlasını içeren modun özelliklerine buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.