Kena: Bridge of Spirits’in Fotoğraf Modu sıra dışı özelliklerle geldi

Kena: Bridge of Spirits bugün itibarıyla oyuncularla buluştu. Geliştirici Ember Labs, lansman öncesinde uzun zamandır gizli tuttukları fotoğraf modunu detaylandırdı. Fotoğraf Modu, standart özelliklerin yanı sıra birkaç yeni özellikle geldi.

Aksiyon macera oyunu, aksiyonun anlık görüntüsünü çekmek için zamanı durdurmak yerine, oyunculara gerçek hayatta olduğu gibi samimi kareler yakalama fırsatı sunuyor. Fotoğraf modunda kamerayı hareket ettirirken Kena ve oyunun diğer karakterleri dikkatleri üzerinizde tutacak ve sanki elinizde fotoğraf makinesiyle siz çekiyormuşsunuz gibi poz verecek.

Peynir deyin!

Kena: Bridge of Spirits’in fotoğraf modu “Peynir” (Cheese) özelliğine de sahip. Açınızı sabitledikten ve çekime hazırlandıktan sonra Cheese özelliğini seçtiğinizde fotoğraftaki karakterler “Peyniiir” diyerek poz verecek. Oyundaki birçok karakter birden fazla pozla geliyor ve böylece oyun içinde kendini tekrar etmeyen, unutulmaz çekimler yapabiliyorsunuz.

Ember Labs yapımcısı Thomas Varga, ekibin neden Kena: Bridge of Spirits’in fotoğraf modunu detaylandırmak istediklerini açıkladı. Varga, fotoğraf modu ve Peynir özelliğini geliştirmenin ekip için heyecan verici animasyon fırsatları oluşturduğunu belirtti. Bu işlev, sadece eğlenceli çekimler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her benzersiz pozlarla karakter kişiliklerini sergilemeye izin veriyor.

Kena: Bridge of Spirits, hızlı savaşları keşifle birleştiren, hikâye odaklı bir aksiyon macera oyunu. Genç bir Ruh Rehberi olan kahramanımız kutsal dağ mabedini aramak üzere terk edilmiş bir köye gidiyor. Macera boyunca Rot olarak adlandırılan ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip buluyor ve bu ekibi büyüterek onların yeteneklerini geliştiriyor. Böylece oyuncuların, çevreyi istedikleri gibi yönetmelerini sağlayacak yeni yollar oluşturuyor.

Kena: Bridge of Spirits PS4, PS5 ve PC için piyasaya sürüldü. Geliştirici Ember Lab şimdilik devam oyunu planlamadıklarını belirtti. Ancak oyun evreni, TV dizisi veya film gibi başka alanlarda keşfedilebilir. Oyun henüz yeni çıktı ve göstereceği başarı, stüdyonun devam oyununa bakışını değiştirebilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.