Lance Reddick yeni Destiny 2 içeriklerinde yer alacak

Bungie, hayatını kaybeden ünlü aktör Lance Reddick’in gelecekteki Destiny 2 içeriklerinde yer alacağını onayladı.

Horizon serisinde Sylens karakterine hayat veren ve Destiny serisinde Komutan Zavala karakterini canlandıran oyuncu geçtiğimiz hafta evinde ölü bulunmuştu.

Bungie, yayınladığı bir blog yazısında, Reddick’i oyunda henüz ortaya çıkmamış performanslarıyla onurlandırmayı planladığını söyledi.

Destiny 2 oyuncuları, yeni içeriklerde kendisini yine Zavala olarak görebilir. Bungie henüz içeriklerin ne ölçekte olacağını veya ne zaman geleceğini açıklamadı.

Destiny 2, Zavala, Lance Reddick

Hayranlar Reddick’in ölümünü ve mirasını kabul etmek için oyun içi bir hatıra istiyorlar. Bir Reddit gönderisi, Zavala’nın kullandığı silaha dayanarak tasarlanan egzotik bir kılıç ekleme fikrini ortaya koyuyor.

Reddick’in Horizon Forbidden West: Burning Shores DLC’sinde yer alıp almayacağı da henüz belli değil. Genişleme geçtiğimiz gün ön siparişe açıldı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Başarılı aktör, The Wire ve Fringe gibi dizilerle ünlenmişti. Son çalışması, Charon rolünü yeniden canlandırdığı John Wick: Chapter 4 filmi oldu. Eğlence dünyası için gerçekten çok büyük bir kayıp…

Görünüşe göre Destiny 2 geliştiricisinin elinde kalan çalışmalar var ve bunların yakında oyuna geldiğini göreceğiz. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.