Resident Evil 4 remake Mercenaries modunun yayınlanacağı tarihi belli oldu

Capcom, Resident Evil 4 remake’e Mercenaries modu getireceğini daha önce duyurmuştu. Yayıncı modun yayınlanacağı tarihi açıkladı.

Resident Evil 4 remake bugün oyuncularla buluştu. Mercenaries modu, tam 2 hafta sonra, 7 Nisan’da ücretsiz güncelleme olarak gelecek.

Oyunun orijinal PS2/Gamecube sürümünde olduğu gibi, oyuncuların modu oynayabilmek için zorluk derecesine bakılmaksızın hikayeyi tamamlamaları gerekip gerekmediği bilinmiyor.

Mercenaries modunun yayın tarihi duyurusu çıkış fragmanı eşliğinde yapıldı. Yeni fragman oldukça kısa ve oyundaki aksiyon dolu sahnelere yer veriyor.

Resident Evil 4’ün Mercenaries modu nedir?

Resident Evil 4’ün Mercenaries modu oyuncuları belirli bir süre içinde olabildiğince çok düşmanı yenmeye çalışacağı, hızlı tempolu, arcade tarzı bir mod olacak.

Mercenaries, daha önce birçok Resident Evil oyununda mini oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Orijinal Resident Evil 4’te ana oyunu tamamlayarak açılıyordu.

Modun amacı, tahliye helikopteri belirlenen süre içinde gelmeden önce düşmanları öldürmek ve yüksek bir puan kazanmaktı. Mini oyunda beş oynanabilir karakter yer alıyordu.

Bu arada, Resident Evil 4 remake bugün Steam’deki en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısıyla serinin en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başardı.

Mercenaries moduna dair daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.