Lego 2K Drive: Drive Pass özellikleri detaylandırıldı

2K ve Visual Concepts, heyecanla beklenen yarış oyunu Lego 2K Drive için bir yıllık içerik modeli olan Drive Pass hakkında bazı detayları açıkladı.

Lego 2K Drive’ın Drive Pass içerikleri, Haziran 2023, 2023 sonbaharı, 2023 kışı ve 2024 ilkbaharında yayınlanması planlanan dört sezondan oluşacak.

Her bir sezonun klasik Premium ve Ücretsiz seviyeleri olacak. Drive Pass, oyunun Awesome Edition ve Awesome Rivals sürümlerine de dahil edilecek.

Lego 2K Drive, açık dünya, yarış

Lego 2K Drive, Drive Pass ile 100 seviye sunacak

2K’ya göre, sezonlar yeni zorluklar ve oynanacak 100 seviye sunacak. İlk sezonda yeni sürücüler, çıkartmalar, yetenekler, sesler ve daha fazlasını kazanabileceksiniz.

Ayrıca açık dünya yarış oyununa tamamen yeni bir biyom da eklenecek. En önemlisi, Lego 2K Drive’ın sezonlarında zaman sınırlı olmayacak. Yani içeriği istediğiniz hızda tamamlayabileceksiniz.

Diğer oyunlardaki Battle Pass’lerda olduğu gibi ücretsiz yoldan ilerlemeyi seçip daha sonra premium katmanı satın alırsanız, mevcut seviyenize göre tüm içeriğin kilidi açılacak.

Drive Pass ile elde edebileceğiniz ödüller henüz sergilenmedi ancak paylaşıldığında sizleri bilgilendireceğiz. Oynanış görüntülerini içeren duyuru fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Lego 2K Drive, 16 Mayıs’ta PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.