Maneater, yeni nesil konsollarda ray tracing desteğine kavuştu

Aksiyon RPG oyunu Maneater, 5 milyon oyuncuyla yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Tripwire Interactive, oyunun bu başarısını kutlamak için PS5 ve Xbox Series X sürümlerine ray tracing (ışın izleme) desteği ekleyen yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ayrıca tüm platformlarda kararlılığı ve performansı artırmayı amaçlıyor.

Köpek balığı simülasyonu, Maneater: Truth Quest DLC’sinin Ağustos ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, k daha fazla oyuncu çekti. Ray tracing desteği, Körfez Kıyısı boyunca su yüzeyindeki gerçek zamanlı yansımaları ve oyuncuların yüzeye aşağıdan baktıklarında gördükleri kırılmaları iyileştiriyor.

PS5 ve Xbox Series X kullanıcıları için güzel bir yükseltme olsa da, önceki nesil konsollardaki oyuncular tamamen dışlanmış değil. Maneater’ın PS4 ve Xbox One sürümleri, çeşitli yaşam kalitesi ve optimizasyon iyileştirmeleri aldı. Bu değişiklikler, tüm platformlarda kararlılığı ve performansı artırmak için tasarlandı.

Tüm bunların yanı sıra yeni nesil konsollarda HDR kaynaklı sorunlar düzeltildi. Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyiminde iyileştirmeler yapıldı. Son olarak, oynanış tarafında birçok hata düzeltildi. Maneater güncellemesinin yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Maneater, geçtiğimiz Ocak ayında PlayStation Plus abonesi olan PS5 oyuncularına ücretsiz verilmişti. Ray tracing desteği, oyunu deneyimlemek ya da Körfez kıyılarına geri dönmek için güzel bir sebep.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.