Marvel 1943: Rise of Hydra hikaye fragmanı eşliğinde tanıtıldı

Skydance New Media ve Marvel, Captain America ve Black Panther’in yer aldığı Marvel 1943: Rise of Hydra adlı yeni oyunlarını hikaye fragmanıyla tanıttı.

Eski Uncharted yönetmeni Amy Hennig’in liderlik ettiği aksiyon macera oyunu, Marvel evreninden yepyeni bir hikaye ve ikilinin dahil olduğu dört oynanabilir karaktere sahip olacak.

Marvel 1943: Rise of Hydra’nın sinematik hikaye fragmanında oyunun 2025 yılında geleceği belirtildi. Ancak kesin çıkış tarihi ve platformlar henüz belli değil.

Marvel 1943: Rise of Hydra hakkında bilinenler

Marvel 1943: Rise of Hydra, II. Dünya Savaşı döneminde işgal altındaki Paris’te geçen hikaye odaklı bir aksiyon-macera deneyimi vadediyor.

Oyunda, genç Steve Rogers (Captain America), T’Challa’nın büyükbabası Black Panther Azzuri, ABD askeri ve Howling Commandos üyesi Gabriel Jones ve yeni kurulan Wakanda Casus Ağı’nın lideri Nanali olarak oynayabileceksiniz.

Marvel 1943, Rise of Hydra, Captain America, Black Panther

Sinematik hikaye fragmanı, Epic Games’in dünkü State of Unreal açılış konuşmasında gösterildi. Şirket, Skydance New Media ile oyuna son teknoloji görseller getirmek için iş birliği yapıyor.

Fragmanın açıklama kısmında, “Savaşın kaosunda dünyalar çarpışıyor. Skydance New Media ve Marvel Games, dört kahramandan oluşan bir grubun farklılıklarının üstesinden gelmesi ve ortak düşmanlarıyla yüzleşmek için huzursuz bir ittifak kurması gereken orijinal bir hikayeyi paylaşıyor.” ifadeleri yer alıyor.

Sinematik tanıtım her ne kadar göz alıcı olsa da oynanış görüntüleri gelene kadar oyuna dair kesin bir kanıya varmak zor. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.