Marvel’s Avengers kadrosunun yeni üyesi She-Hulk olacak

Görünüşe göre Marvel’s Avengers karakter kadrosuna She-Hulk da eklenecek. Güvenilir sızıntılarıyla bilinen Twitter kullanıcısı Miller, Jennifer Walters’ın (nam-ı diğer She-Hulk) oyuna geleceğini ve seslendirme sanatçısı Krizia Bajos tarafından seslendirileceğini açıkladı.

Bajos, Miller’ın paylaşımına yeşil kalp atarak yanıt verse de, daha sonra paylaşımını sildi. Sanatçı muhtemelen Crystal Dynamics ve Square Enix resmi duyuruyu yapmadan önce iddiayı teyit ettiği için tweet’i silmek zorunda kaldı. Miller’a göre She-Hulk, Marvel’s Avengers’ın son kahramanı olmayacak ancak sıradaki olup olmadığı bilinmiyor.

MP1st‘e konuşan Miller, “She-Hulk kesinlikle Marvel’s Avengers’a gelecek son karakter değil. Ama sıradaki o mu? Onu 2022’ye iten içerik programı değişikliği, mevcut söylentilerin dışından bazı sürprizleri de beraberinde getirdi. Beklenmeyeni bekle!” ifadelerine yer verdi.

Marvel’s Avengers, Square Enix için hayal kırıklığı olsa da, geliştirici Crystal Dynamicsoyunu yeni içerik ve güncellemelerle desteklemeye devam ediyor. Yayıncı, canlı hizmet oyununa liderlik etmek için Crystal Dynamics’i görevlendirmenin yanlış bir seçim olduğuna inanıyor. Aksiyon macera oyunu, yeni içeriklerle toparlanıp oyuncuların ilgisini çekebilir mi? Bilemiyoruz…

Yapılan paylaşımları göz önünde bulundurarak, karakterin yakında geleceğini onaylayabiliriz. Miller daha önce God of War’un yıldızı Christopher Judge’ın oyunda Black Panter‘i seslendirdiğini bildirmişti. Bu da yeni sızıntıya güvenilirlik kazandırıyor. Yine de resmi açıklama gelene kadar beklemekte fayda var.

Marvel’s Avengers’ın yeni kahramanı She-Hulk resmi olarak duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.