Marvel’s Midnight Suns sadece kozmetik mikro ödemeler içerecek

Marvel’s Midnight Suns, deste oluşturma mekaniğine sahip bir taktiksel RPG olarak gelecek. Hayranlar, bu nedenle yayıncı 2K Games’in oyunun dengesini değiştirebilecek mikro ödemeler ekleyeceği konusunda endişelerini dile getirmeye başladı.

Firaxis Games oyunda içi satın alımlar olacağını ancak bunların tamamen kozmetik öğeler içereceğini açıkladı. Geliştirici, Marvel’s Midnight Suns Twitter hesabına gelen bir soruya cevap olarak, oyunun eşya kutuları veya daha fazla kart almaya yönelik mikro ödemeler içermediğini belirtti. Bununla birlikte, karakter görünümleri oyun içi satın alımlar olacak ve kozmetikler oyunun dengesini etkilemeyecek.

Stüdyo, Twitter üzerinden verdiği cevapta, “Selam millet, Marvel’s Midnight Suns’ta savaş kartı sistemimizle ilişkili olarak, daha fazla kart (yani Gamma Coils) almak için eşya kutuları veya ilgili mikro ödemeler yok. Satın almak için oyunun dengesini hiçbir şekilde etkilemeyen tamamen kozmetik karakter görünümlerine sahip olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Midnight Suns, dünyayı sona sürükleyen ve iblislerin annesi olarak bilinen Lilith’i hikayenin merkezine yerleştirecek Oyunda yepyeni bir kahraman olan ve tamamen özelleştirilebilen Hunter olarak oynayacağız. Taktiksel RPG oyunu, çeşitli Marvel kahramanların şeytani güçlere karşı savaştığını göreceğimiz fantastik bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Marvel’s Midnight Suns, Mart 2022‘de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC, için piyasaya sürülecek. Oyunun ilk oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.