Marvel’s Spider-Man Remastered’ın bağımsız PS5 sürümü geliyor

Güncelleme: Marvel’s Spider-Man Remastered, duyurudan sadece bir gün sonra bağımsız olarak PS5 için piyasaya sürüldü. Yükseltimiş sürüm PS Store’da 459 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Remaster sürümü, oyunun üç DLC bölümünü de içeren Asla Uyumayan Şehir paketini de içeriyor. Ayrıca PS4 sürümüne sahip olanlar 150 TL karşılığında yükseltme yapabiliyor.


Marvel’s Spider-Man Remastered sonunda PS5 için bağımsız bir sürüme sahip olacak. Oyuncular yenilenen sürümü ayrı olarak satın alabilecek.

Şu anda PS Store’da yalnızca Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition’ın bir parçası olarak satın alınabilen oyun bu ay bağımsız bir sürümle piyasaya sürülecek.

PS5 sürümü PS Store’da 40 dolardan satışa çıkacak. Oyunun kutulu veya dijital bir PS4 kopyasına sahip olanlar, PS5 sürümüne 10 dolar karşılığında yükseltebilecek. Türkiye fiyatı henüz belli değil.

Marvel's Spider-Man

Marvel’s Spider-Man’in herhangi bir sürümünü PS Plus aracılığıyla alan aboneler, PS5 sürümüne yükseltme yapamayacak.

Miles Morales’in standart sürümüne sahip olan oyuncular, yükseltme ücreti ödeyerek remaster sürümünü içeren Ultimate Edition’ı satın alabilecek.

Remastered sürümünün çıkış tarihi resmi olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Neyse ki oyuncular çok fazla beklemek zorunda kalmayacak.

Spider-Man: Miles Morales, Peter Parker

Spider-Man 2 çizgi romanı duyuruldu

Insomniac Games, PlayStation Blog‘da yaptığı duyuruda Spider-Man 2’nin ön bölüm çizgi romanının ilk olarak ABD’de 6 Mayıs’ta Marvel Unlimited uygulaması veya Marvel.com üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacağını duyurdu.

Henüz net bir tarih verilmese de daha sonra Marvel Unlimited aracılığıyla dünya çapında dijital olarak satışa sunulacak.

Çizgi roman, Spider-Man ve Spider-Man: Miles Morales’teki olaylardan yeni oyuna kadarki süreçte Peter Parker, Miles Morales ve MJ Watson’ın neler yaptığına bir göz atacak.

Marvel’s Spider-Man 2’nin çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak PS5’e özel oyunun sonbahar aylarında geleceğini biliyoruz.

Bu arada Marvel’s Spider-Man, Mayıs ayında PS Plus Extra ve Deluxe kataloğundan çıkarılacak. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.