Monster Hunter Stories, PS4, Switch ve PC için geri dönüyor

Monster Hunter Stories, PS4, Nintendo Switch ve PC için duyuruldu. 2016 yapımı 3DS oyunu, daha modern donanımlara taşınıyor.

Capcom’un orijinal RPG oyunu, HD görseller, yeni seslendirmeler, ek dil seçenekleri Müze modu ve yeni içeriklerle bu yaz geri dönecek. Henüz net bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Duyuruyla birlikte sevilen canavar avı oyununda yapılan değişiklikleri sergileyen bir oynanış fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Monster Hunter Stories hangi yeniliklerle gelecek?

Monster Hunter Stories’in yenilenen sürümü iyileştirilmiş görsellerden yeni seslendirmelere, sanat ve müziği bir araya getiren müze moduna kadar çeşitli yenilikler sunacak:

  • Geliştirilmiş Grafikler: Orijinal olarak Nintendo 3DS’de piyasaya sürülen oyun, artık iyileştirilmiş modelleme, dokular ve yüksek çözünürlüklü ışıklandırmayla zenginleştirildi. Artık daha büyük ekranlarda Canavar biniciliğini daha çarpıcı ayrıntılarla deneyimleyebileceksiniz.
  • Baştan Sona Seslendirildi: Tam Japonca ve İngilizce seslendirmelerle kendinizi maceraya kaptırın.
  • Ek Dil Desteği: Monster Hunter Stories, yeni Geleneksel ve Basitleştirilmiş Çince, Korece, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Lehçe ve Arapça ek dil desteğine sahip olacak.
  • Müze modu: Yeni eklenen Müze modunda oyunun arka plan müziğini ve geliştirici çizimlerini keşfederek MHS dünyasının derinliklerine inin.
  • İçerik Güncellemeleri: Daha önce yalnızca Japonya’da mevcut olan TU 1.20 ve TU 1.30 içeriklerinin kilidini açan güncellemelerinin keyfini çıkarın.

Oyunda bir binici olarak, dünyayı kasıp kavuran bir hastalıkla yüzleşirken canavarlarla arkadaş olacak ve onlarla sıra tabanlı savaşlarda birlikte savaşacaksınız.

Devam oyunu Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, Temmuz 2021’de Switch ve PC’ye çıkmıştı. Artık orijinal oyun da daha geniş kitlelere açılıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.