Monster Hunter Wilds, GTA 6’ya rağmen 2025’in ilk çeyreğinde gelebilir

Monster Hunter Wilds geçtiğimiz yılın Aralık ayında duyurulmuştu. Güvenilir bir kaynak, oyunun 2025’in ilk yarısında geleceğini iddia ediyor.

Oyun sektöründe isabetli sızıntılarıyla tanınan Dusk Golem, çıkış aralığı da dahil olmak üzere canavar avı serisinin yeni oyunuyla ilgili bazı bilgileri kendi Discord sunucusunda paylaştı.

Dusk Golem, oyun hakkında çeşitli kaynaklardan pek çok şey duyduğunu iddia etti. Duyduklarına göre Monster Hunter Wilds, Capcom’un şimdiye kadar denediği en büyük oyun olacak.

Monster Hunter Wilds

Kaynaklar, oyunun Monster Hunter: World’ün piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, 2019’un başından beri geliştirme aşamasında olduğunu bildiriyor.

Yeni oyunda World’de rafa kaldırılan fikirlerin çoğunun kullanılacağı ve Zorah Magdaros’a referans veren büyük bir Godzilla canavarının geri döneceği öne sürülüyor.

Ayrıca oyunun tamamen açık bir dünyaya sahip olduğu, Capcom’un konsept üzerinde Monster Hunter World veya Rise’da yaptığından çok daha fazlasını denediği ve risk olmasına rağmen şu ana kadarki geri bildirimlerin mükemmel olduğu belirtiliyor.

Monster Hunter Wilds, oynanış

GTA 6, Monster Hunter Wilds için engel olmayacak

Dusk Golem, oyunun çıkış tarihinin 2025’in ilk çeyreğinde planladığını ve geliştirme sırasında herhangi bir sorun yaşamadığını ekledi.

Capcom, bütün mali yılı kapsayacak şekilde oyununa güveniyor. Hatta oyun dünyasına bomba gibi düşmesi beklenen GTA 6’nın bile oyunu geciktiremeyeceği düşünülüyor.

Yeni Monster Hunter oyununa dair daha fazlası açığa çıkarsa sizlerle paylaşacağız. Kaçıranlar, The Game Awards 2023’te sergilenen duyuru fragmanını buradan izleyebilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.