Mortal Kombat serisi yeniden başlıyor: Yeni oyun ne zaman çıkacak?

NetherRealm Games’in tanıtımlarına ve ortalıkta dolaşan söylentilere bakılırsa, Mortal Kombat serisi yeniden başlayacak.

Güvenilir bir kaynağa göre, bir sonraki oyunun Mortal Kombat 1 olarak adlandırıldığı ve konsolda sadece yeni nesil platformlara geleceği öne sürülüyor.

Söz konusu iddia, PS Plus sızıntıları konusunda kusursuz bir geçmişe sahip olan Twitter kullanıcısı billbil-kun tarafından ortaya atıldı.

Billbil-kun’a göre Mortal Kombat 1, standart 70 dolarlık standart sürümün yanı sıra 110 dolarlık Premium Edition ve 250 dolarlık Kollector’s Edition sürümleriyle gelecek.

Mortal Kombat 1 ne zaman gelecek?

Windows Central’dan Jez Corden‘ın kaynakları, çıkış tarihinin Eylül ayına planlandığını ancak bunun değişebileceğini bildiriyor.

Eğer söylentiler doğruysa yeni oyun, Marvel’s Spider-Man 2 ile aynı dönemde piyasaya sürülebilir. Bu durumda WB Games rekabetten kaçınmak için çıkış tarihini daha ileriye çekebilir.

Corden, oyunun DC’den Peacemaker ve The Boys çizgi romanından Homelander dahil olmak üzere çeşitli Warner Bros. karakterlerini içerebileceğini de ekledi.

Ek olarak MK1’in seriyi yeniden başlatıp başlatmayacağından emin olmadığını, MK11’in zaman çizelgesini sıfırlayan yeni bir hikaye sunabileceğini belirtti. Önümüzdeki birkaç hafta içinde oyuna dair daha fazlasını öğrenebiliriz.

Dövüş serisinin yeni oyunu, önümüzdeki haftalarda gerçekleşeceği konuşulan PlayStation Showcase etkinliğinde tanıtılabilir. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.