Marvel’s Spider-Man 2, Insomniac’ın en iyi oyunu olacak

Marvel’s Spider-Man 2 sonbahar aylarında gelecek. Geliştirici Insomniac Games yeni bir başyapıtla geri dönmeyi hedefliyor.

Insomniac, PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2’nin şimdiye kadarki en iyi oyunu olmasını sağlamak için her türlü çabayı gösterdiğini söyledi.

Anlatı yönetmeni Jon Paquette kısa süre önce katıldığı bir canlı yayında, şu anda devam oyunu hakkında bir şey konuşamayacağını ancak gelecekten heyecan duyduğunu yineledi.

Paquette, canlı yayın sırasında ekibin Spider-Man 2 için duyduğu heyecanı şu sözlerle dile getirdi:

“Spider-Man 2 için heyecanlıyım. Söyleyebileceğim pek bir şey yok ama bunun şimdiye kadar yaptığımız en iyi oyun olduğundan emin olmak için gerçekten çok çalışıyoruz ve hepinizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Insomniac Games, hayranların uzun süredir devam eden beklentisine rağmen yeni oyununa dair detayları henüz paylaşmadı. Stüdyo bunun nedenini, ekibin tamamen oyuna odaklanmasına bağladı.

Marvel’s Spider-Man 2’de Venom karakterini seslendiren Tony Todd, oyunun Eylül ayında çıkacağını açıkça belirtmişti. Ancak daha sonra paylaşımını kaldırdı.

Marvel's Spider-Man 2

Son raporlar, Sony’nin önümüzdeki haftalarda PlayStation Showcase etkinliği düzenleyeceğini öne sürüyor. Belki de, devam oyunu yakında kapsamlı bir şekilde sergilenebilir.

Bu arada, seride Peter Parker’ı seslendiren Yuri Lowenthal, seslendirme ve hareket yakalama (mocap) çalışmalarının tamamlandığını açıkladı. Muhtemelen bundan sonrasıyla geliştirme ekibi ilgileniyor.

Marvel’s Spider-Man 2 hakkında daha fazlasını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.