Nintendo’ya özel Gear.Club Unlimited 2 diğer konsollara ve PC’ye geliyor

Nintendo Switch’e özel Gear.Club Unlimited serisi, Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition ile PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’ye geliyor. Ultimate Edition, tam oyunu ve şu anda Switch’te mevcut olan tüm DLC’leri içerecek.

Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition, dağ yamacı, çölü, doğa parkı ve sahil yollarını kapsayan binlerce kilometrelik 250’den fazla yarış noktası sunuyor. Yarışlar, oyuncuları otomobillerle ödüllendiren şampiyonalar, zorluklar ve özel görevleri içeriyor. Oyun Porsche 718 Boxster, 918 Spyder, 911 GT2RS, Dodge Viper, Lotus 3-Eleven ve McLaren 720s dahil olmak üzere 50’den fazla lisanslı otomobil içeriyor.

Gear.Club Unlimited 2, kulüp oluşturma özelliğiyle öne çıkıyor

Gear.Club Unlimited 2, arkadaşlarla kulüpler oluşturma, diğer sürücüleri işe alma ve özel içerikler kazanmak için diğer kulüplere karşı rekabet edebilme gibi rekabetçi özellikleriyle öne çıkıyor. Kulübünüzü oluşturup yönetirken, karşılaştığınız en iyi oyuncuları işe alabiliyorsunuz. Ekibinizi liderlik tablosunun zirvesine taşırken dünyanın dört bir yanından rakip kulüplerle karşılaşabiliyorsunuz.

Kariyer modunda ise çeşitli ülkelerden karizmatik sürücülere meydan okuyarak aile yarış takımını iflastan kurtaracaksınız. Gelişmiş bir deneyim için yenilenmiş grafiklerle zengin ve göz alıcı manzaralara sahip devasa bir dünyada efsanevi araçları sürme fırsatı sunuyor. Oyunu, çevrimiçi veya bölünmüş ekran modunda 4 oyuncuya kadar çok oyunculu oynayabileceksiniz.

Gear.Club Unlimited 2 – Ultimate Edition, 30 Kasım‘da PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için gelecek. Tüm DLC’leri içeren Ultimate Edition’ın nihai sürümü 14 Aralık’ta Nintendo Switch platformu için çıkacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.