PlayStation Plus Deluxe denemelerine 4 yeni oyun eklendi

Sony, PlayStation Plus Deluxe/Premium üyelerinin kullanımına sessiz sedasız dört yeni oyun deneme sürümü daha sundu.

PlayStation Game Size tarafından tespit edildiği üzere Exoprimal (30 dakika), Gris (1 saat), Trek to Yomi (1 saat) ve Shadow Warrior 3 (1 saat) denemeleri yayınlandı.

PlayStation Plus kataloğu büyümeye devam ediyor

Yeni deneme sürümleri, 23 Nisan’da çıktığı gün PlayStation Plus Extra ve Premium oyun kataloğuna eklenen Tales of Kenzera: Zau ile birlikte geldi.

Surgent Studios’un ilk oyunu olan Tales of Kenzera: Zau, PS5, Xbox Series X/S, PC ve Switch için çıktı. Geçen hafta PS5’e gelen Dave The Diver da ilk günden kataloğa dahil olmuştu.

The Crew 2, PlayStation Plus, PS Plus, katalog

İki oyunun yanı sıra PlayStation Plus Extra ve Deluxe kataloğuna Nisan ayında The Crew 2, Lego Marvel’s Avengers ve Construction Simulator dahil 12 oyun eklenmişti.

Ayrıca Deluxe üyelere özel 3 adet klasik geldi: Alone in the Dark: The New Nightmare, Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire ve MediEvil.

Bu arada, Mayıs ayında PS Plus kataloğundan Abzu, Observation, Jotun ve yedi Final Fantasy oyunu dahil olmak üzere toplam 25 oyun kaldırılacak.

PS Plus aylık oyunlarını, kataloğa eklenen yeni oyunları, üyelere özel kampanyaları ve daha fazlasını buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.