Dave The Diver, PS5’e geldiği gün PS Plus kataloğuna eklenecek

Dave The Diver yakında PS5 oyuncularıyla buluşacak. Dalgıçlık temalı aksiyon RPG oyunu, çıktığı gün PS Plus Extra ve Premium/Deluxe kataloğuna eklenecek.

Oyun, 16 Nisan’da Sony’nin platformunda çıkış yaptığında abonelik hizmetine gelecek diğer oyunlara katılacak. PS Plus kataloğuna Nisan ayında dahil olacak oyunlar henüz açıklanmadı.

Dave The Diver, gündüzleri derin denizleri keşfedip ve balık tuttuğunuz, geceleri ise suşi restoranı yönettiğiniz tek oyunculu bir RPG deneyimi sunuyor.

Dave The Diver sıra dışı bir dalgıçlık deneyimi

Gizemli Mavi Delik’in sırlarını açığa çıkarmaya çalışan Dave ve ilginç arkadaşlarına katılabilirsiniz. Mintrocket, oyunculara tatmin edici ve keyifli bir döngü vadediyor.

Sürekli değişen Mavi Delik’e dalarak, balıkları ve çeşitli yaratıkları yakalamak için zıpkın ve diğer silahları kullanabiliyorsunuz. Gizli tehlikelere hazırlanmak için toplandığınız kaynaklarla ve suşi restoranı kârlarıyla ekipmanlarınızı yükseltip ve güçlendirmelisiniz.

Dave the Diver

Oksijenin tükenmesi, toplanan eşyaları ve balıkları geride bırakmak anlamına geliyor. Ancak ürkütücü gelmesin; ilginç, sevimli karakterler, şakalar, muziplikler ve komik sahnelerle dolu bir hikaye sizi bekliyor.

Piksel ve 3D grafiklerin birleşimi, nefes kesen su altı manzaralarını sergileyen çarpıcı bir sanat tarzı sağlıyor. Okyanus macerası, 200’den fazla deniz canlısıyla dolu Mavi Delik’in gerçek deniz ortamında geçiyor.

Dave the Diver

Başarılı bir bağımsız oyun olarak öne çıkan Dave The Diver, mini oyunlar, yan görevler ve çok sayıda hikaye, saatlerce süren eğlence ve oynanışta çeşitlilik sunuyor.

Oyun, The Game Awards, BAFTA ve Golden Joystick Awards gibi prestijli ödül etkinliklerinde iddialı bir aday olmuştu. Ayrıca 2023 Steam Ödülleri‘nde Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın kategorisinin kazananı olmuştu.

PS Plus Extra ve Deluxe kataloğuna Nisan ayında eklenecek oyunların geri kalanı açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.