PlayStation Plus Haziran ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Sony, PlayStation Plus abonelerine Haziran ayında verilecek olan oyunlar açıklandı. Haziran ayında yine 2 adet PS4 oyunu ve 1 adet PS5 oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. PS Plus üyesi kullanıcılar önümüzdeki ay Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Operation: Tango‘yu kütüphanelerine ekleyebilecek.

PS4 oyuncuları, Star Wars: Squadrons ve Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown’ı ücretsiz olarak indirip oynayabilecek. Operation: Tango ise sadece PS5 oyuncularına özel olarak verilecek. PlayStation Plus üyelerini Haziran ayında fütüristik temalı kooperatif casusluk, yenilenen dövüş sanatları deneyimi ve çok uzak bir galakside it dalaşları bekliyor. PS Plus Haziran ayı oyunlarına yakından bakalım.

PS Plus Haziran 2021 oyunları:

Operation Tango

Operation: Tango (Sadece PS5)

Operation: Tango, casusluk temalı kooperatif bir macera. Yakın gelecekteki yüksek teknolojili bir dünyanın çeşitli yerlerinde tehlikeli görevlere hazır olun. Siz ve partnerinizden oluşan iki kişilik özel bir takım olarak AJAN ve HACKER rollerinde birlikte çalışarak içeri sızacak, araştırma yapacak ve özgür dünyayı tehdit eden kuvvetleri ortadan kaldıracaksınız. İki farklı bakış açısından ortaklaşa oynarken sizi birbirinize bağlayan tek şey sesleriniz olacak. Takım çalışması ve iletişim, işin püf noktası.

Operation: Tango sadece PlayStation Plus üyesi olan PS5 kulanıcılarına ücretsiz verilecek. Oyunu 5 Temmuz tarihine kadar indirebileceksiniz.

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons, Return of the Jedi’ın olaylarından sonrasında geçiyor. İki grubun alternatif bakış açılarından görünen tek oyunculu senaryoda galaksinin en iyileri pilotları arasına katılacaksınız. New Republic özgürlük için savaşırken, Empire düzeni sağlamak istiyor. Oyunda New Republic ve Imperial filolarının X-wing ve TIE Fighter gibi ikonik yıldız savaşçılarını kontrol edebilirsiniz. Kendinizi kokpit ortamına kaptırırken teçhizatınızı ve kozmetik ögeleri özelleştirebilecek, silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç aktarımı yapacaksınız. Oyunu PSVR’da sanal gerçeklik deneyimiyle oynama seçeneğine de sahip olacaksınız.

PlayStation Plus üyesi olan PS5 ve PS4 kullanıcıları, Star Wars: Squadrons’u 5 Temmuz tarihine kadar kütüphanelerine ekleyebilecek.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Sega’nın ikonik dövüş oyunu, Yakuza ve Judgment geliştiricisi Ryu Ga Gotoku Studio tarafından zengin özelliklerle yenilendi. PlayStation Plus üyeleri elden geçirilmiş görsellerin ve yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarırken dereceli maçlarda, turnuvalarda ve liglerde yepyeni çevrimiçi modları test edebilecek. Bu yenilenen sürüm, PS Plus oyunu olarak konsol kullanıcılarıyla buluşacak.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, 2 Ağustos tarihine kadar PS5 oyuncularına ücretsiz olacak.

PlayStation Plus Haziran ayı oyunlarını 1 Haziran tarihinden itibaren indirebileceksiniz. Bu arada Mayıs ayı oyunları Battlefield V, Stranded Deep, and Wreckfest: Drive Hard. Die Last’ı 31 Mayıs’a kadarkütüphanenize ekleyebilirsiniz. PS Plus abonelik hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.