PlayStation State of Play yarın geri dönüyor: Oyunseverleri neler bekliyor?

Söylentiler doğru çıktı! PlayStation yarın bir sonraki State of Play etkinliğiyle karşımıza çıkacak. Etkinlik oyun duyurularına odaklanacak.

PS Blog üzerinden yapılan açıklamaya göre, etkinlikte daha önce duyurusu yapılan ve PlayStation konsollarına gelecek olan oyunlara yönelik güncellemeler yer alacak.

Ayrıca bağımsız oyunlardan ve PSVR 2 deneyimlerine, üçüncü taraf ortakların yakında çıkacak oyunlarına kadar birçok farklı kulvarda tanıtımlar yapılacak.

Marvel, Spider-Man 2, Venom, Peter, Miles

State of Play ne zaman yapılacak?

State of Play canlı yayını, 14 Eylül TSİ 23:59’da gerçekleşecek. Canlı yayın, PlayStation’ın resmi YouTube, Twitch ve TikTok hesaplarından yayınlanacak.

Görünüşe göre yarınki etkinlikte büyük sürprizler gelmeyecek. Sony, daha önce duyurulmuş oyunlara yer vereceğini açıkça belirtiyor… O yüzden beklentilerinizi yüksek tutmamanızda fayda var.

Muhtemelen Insomniac, Marvel’s Spider-Man 2 için son bir şarkı çalacaktır. Ayrıca Silent Hill 2 remake, Tekken 8, Final Fantasy 7 Rebirth ve Helldivers 2 gibi oyunları da görebiliriz.

Ay başında ortaya çıkan söylentiler, State of Play’in Eylül ayında döneceğini zaten bildirmişti. Etkinlikte, PS Plus zammının ardından hizmete dair önemli bir duyuru yapılabileceği iddia ediliyordu.

Konsol devi, duyurusunda oyunların dışına çıkmadı ancak PlayStation’ın oyun oynamak için en iyi platform olma hedefini bir kez daha vurguladı:

“PlayStation’da vizyonumuz harika oyunları oynamak ve yayınlamak için en iyi yer olmak. Dünyanın her yerinde sürekli olarak mükemmel oyunlar yapan binlerce geliştirici ve yayıncı olduğundan, ekibimizin işi onlar için biçilmiş kaftan.”

State of Play canlı yayınında yapılacak tüm duyuru ve tanıtımları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.