PS Now kütüphanesine GTA 3: The Definitive Edition dahil dört yeni oyun eklendi

Sony, PlayStation Now hizmetine Aralık ayında eklenen üç yeni oyunu açıkladı. PS Now aboneleri artık GTA 3: The Definitive Edition, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, John Wick Hex ve Spitlings’e ücretsiz olarak erişebilir.

GTA: The Trilogy koleksiyonunun parçası olan GTA 3: The Definitive Edition, oyun akış hizmetine dahil oldu. Yenilenen klasik, PS Now kütüphanesinde geçici süreliğine kalacak. Öte yandan Sony, her ay yeni bir Final Fantasy oyunu vaadine Final Fantasy X/X-2 HD Remaster ile devam ediyor.

GTA 3: The Definitive Edition, 31 Ocak 2022 tarihine kadar PS Now abonelerine ücretsiz sunulacak ve sonrasında kaldırılacak. Diğer oyunlar kalıcı olarak eklendi ve kütüphanede kalacak.

PS Now Aralık oyunları:

GTA: The Trilogy, GTA 3

GTA 3: The Definitive Edition

GTA 3, serinin üç boyutlu açık dünyaya geçtiği ilk oyun olarak kalbimizde ayrı bir yere sahip. PS Now aboneleri, yeni nesil için kapsamlı geliştirmelerle güncellenen ve sevilen dünyalara yepyeni ayrıntılarla hayat veren destansı açık dünya macerasını yeniden deneyimleyecek.

Yenilenen sürümde iyileştirilmiş aydınlatma ve çevre, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış görüş mesafesi, güncellenmiş silah ve radyo istasyonu tekerlekleri, GTA 5 tarzı kontroller, navigasyon ve mini harita iyileştirmeleri gibi özellikler var. Ayrıca kupa listesi de güncellendi.

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

İlk olarak PS2 için yayınlanan, hareketli hikayeleri, sevimli karakterleri ve unutulmaz maceralarıyla büyük beğeni toplayan kendi neslinin en büyük iki RPG’si geri döndü.

Final Fantasy X, sizi doğaüstü canavar Sin tarafından terörize edilen Spira’ya götürüyor. Besaid’den genç bir kadın olan sihirdar Yuna, bu terörü yenmek için kutsal bir yolculuğa çıkıyor. Başka bir dünyadan genç bir adam olan Tidus, koruyucusu olarak ona katılıyor. Sin’in gizemi, dünyayı kurtarmak için yolculuğa çıktıklarında ortaya çıkacak.

Final Fantasy X-2 ise oyuncuları Ebedi Sakinliğin başlamasından iki yıl sonra Spira dünyasına geri dönüyor. Bir kürede gizemli ama tanıdık bir görüntü gösterildikten sonra, Yuna bir Küre Avcısı oluyor ve arkadaşları Rikku ve Paine ile birlikte, içindeki gizemin cevaplarını bulmak için dünya çapında bir maceraya atılıyor.

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, PS Now abonelerine kalıcı olarak verileceği açıklanan beş Final Fantasy oyundan dördüncüsü olarak geldi. Önümüzdeki ayın oyunu Final Fantasy XII The Zodiac Age olacak.

John Wick Hex

John Wick Hex

Hızlı, aksiyon odaklı strateji oyununda profesyonel tetikçi John Wick olarak oynuyorsunuz. John Wick Hex, oyun olarak hayata geçirilen, dövüş koreografisi yapılmış satranç gibi denebilir.

Stratejik zamana dayalı aksiyonu benzersiz bir şekilde sunan oyunda yeni silahların, kıyafet seçeneklerinin ve konumların kilidini açmak için ana hikaye modunda ilerleyebilirsiniz. Her silah, kullanacağınız taktikleri ve oynama şeklinizi değiştiriyor. Cephane sınırlı ve gerçekçi bir şekilde simüle edildi.

John Wick Hex, PS Now kütüphanesinde kalıcı olacak.

Spitlings

Spitlings, 1-4 oyunculu kaotik bir aksiyon arcade oyunu. Spitlings adı verilen dişleri ile baloncuklar tükürebilen veya zıplayabilen büyüleyici dikdörtgen şeklindeki yaratıkları kontrol ettiğiniz oyunda amacınız basit ama başarılması zor.

Oyunda ekranın etrafında sıçrayan tüm baloncuklardan kurtulmanız gerekiyor. Yerel veya çevrimiçi olarak eşli çok oyunculu oyunun keyfini çıkarrken, Arcade’de oyun modunuzu özelleştirin ve tükürmeye başlayın!

Oyun akış hizmeti PlayStation Now, Türkiye‘de aktif olmasa da yavaş yavaş farklı bölgelerde kullanıma sunulmaya başlıyor. PS Now hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.