PS Now Ekim ayı oyunları açıklandı: The Last of Us 2, Fallout 76 ve daha fazlası

Sony, PlayStation Now hizmetine Ekim ayında yedi yeni oyun ekledi. PS Now aboneleri artık The Last of Us Part II, Fallout 76, Desperados III, Amnesia: Collection, Final Fantasy VIII Remastered, Yet Another Zombie Defense, Victor Vran: Overkill Edition’a erişebilir.

The Last of Us Part II, geçtiğimiz yıla damga vurdu ve birçok ödül aldı. Devam oyunu, The Last of Us’tan 5 yıl sonrasında geçiyor ve Ellie’nin kıyamet sonrası dünyadaki intikam arayışını anlatıyor. Oyunu PS5’te oynayanlar, daha hızlı yükleme süreleri, yükseltilmiş kare hızı ve çözünürlük gibi avantajlardan yararlanabilir.

Fallout 76, Bethesda’nın Fallout serisini MMORPG dünyasına taşıdı. Serinin en son oyunu, oyuncuların hayatta kalmaya çalıştıkları Appalachia’da geçiyor. Geliştiriciler şu anda bu kış yayınlanacak olan Night of the Moth güncellemesine hazırlanıyor.

Final Fantasy oyunları, PS Now hizmetine gelmeye devam ediyor

Final Fantasy VIII Remastered, Final Fantasy 8 Remastered

Final Fantasy VIII Remastered, daha önce Sony’nin seriden beş oyunu PS Now’a taşıyacağını duyurması nedeniyle sürpriz olmadı. Oyunda Squall, seçkin paralı asker gücü SeeD’nin bir üyesi olarak, diğer SeeD üyeleri ve direniş savaşçısı Rinoa ile birlikte, Galbadia Cumhuriyeti ordularının diğer ulusları yok etmesini ve dünyayı ele geçirmesini önlemek için büyücü Edea’yı engellemeye çalışıyor.

Desperados III, Vahşi Batı’da geçen gerçek zamanlı bir taktiksel strateji oyunu. Serinin üçüncü oyunu gibi görünmesine rağmen, ön bölüm olarak geldi. Oyunda John Cooper kaçak gelin Kate, sahtekar tetikçi Doc McCoy, tuzakçı Hector ve New Orleans’tan gelen gizemli bir kadın olan Isabelle güçlerini birleştirecek ve sizi Vahşi Batı efsanelerine yakışacak dramatik bir karşılaşmaya götürecek.

Amnesia Collection, Amnesia: The Dark Descent, genişlemesi Amnesia: Justine ve devamı Amnesia: A Machine for Pigs’i içeren bir korku oyunu üçlemesi olarak PS Now hizmetine dahil oldu. Yet Another Zombie Defense HD ise zombi istilasına karşı dört oyuncuya kadar savunma yapabileceğiniz bir arcade nişancı oyunu. Son olarak, Victor Vran: Overkill Edition, oyuncuların iblisleri avladığı izometrik bir RPG deneyimi sunuyor.

The Last of Us Part II, 3 Ocak 2022 tarihine kadar PS Now kütüphanesinde kalacak. Diğer oyunlar için herhangi bir süre sınırlaması açıklanmadı. Victor Vran: Overkill Edition, sadece Avrupa bölgesindeki oyunculara erişilebilir oldu.

Sony’nin oyun akış hizmeti PlayStation Now hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca PS Now abonelerine aylık olarak sunulan yeni oyunları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.