12 aylık PS Plus üyeliklerinde yapılan indirim Türkiye’de gerçekleşmedi

PlayStation, geçtiğimiz hafta 12 aylık PS Plus üyeliğinde %50’ye varan indirim fırsatını başlattı. Kampanya ne yazık ki Türkiye’deki kullanıcılara açılmadı.

Resmi PS Plus internet sayfasında, indirimlerin 12 aylık Essential, Extra ve Deluxe planlarının tamamında 20 Aralık 2022’ye kadar geçerli olacağı, kampanyadan sadece yeni üyelerin yararlanabileceği belirtiliyor.

Buraya kadar her şey güzel… Ancak sayfanın alt kısmıdaki fiyatlar güncellenmedi ve sepete 12 aylık üyelik satın almak istediğinizde herhangi bir indirim yansımıyor.

PlayStation, Sony

PlayStation Türkiye her zamanki gibi sessiz…

PlayStation Türkiye, kampanyalar ve tanıtımlar konusunda son derece pasif davranıyor. Üstelik başlatılmayan indirimlere dair açıklama yapma zahmetine de girmiyor.

Bazı kullanıcılar, sosyal medyada seslerini duyurmaya çalışsa da nafile. Aslına bakılırsa, topluluk da hakkını yeterince aramıyor. Hâl böyle olunca, indirimlerin yapılmama sebebi ve akıbeti de bilinmiyor.

Geçtiğimiz ay başlatılan Black Friday indirimi de Türkiye’ye sunulmamıştı. O kampanya da yeni abonelikler ve yükseltmelerde %25 indirim vadediyordu.

PlayStation topluluğu ülkemizde yabana atılmayacak kadar büyük. Sony, bu kitleye sahip çıkmalı ve Türkiye’deki operasyonlarını daha ciddi şekilde yürütmeli…

ps plus, essential, extra, deluxe

PS Plus aylık ücretsiz oyunlara devam ediyor

PS Plus Essential, eskiden olduğu gibi ayda üç ücretsiz oyun veriyor. Extra ve Deluxe planları ayrıca yüzlerce oyundan oluşan geniş bir kataloğa erişim imkanı sağlıyor.

Daha önce PS Now’ın aktif olduğu bölgelerde Deluxe yerine Premium seçeneği mevcut. Premium üyeler, akış yoluyla PS3 klasikleri dahil olmak üzere daha fazla oyuna erişebiliyor.

Ps Plus, Extra, Deluxe, oyun listesi

PS Plus Essential kullanıcılarına verilen oyunlar kütüphaneye kalıcı olarak eklenirken, Extra ve Deluxe kataloğuna gelen oyunlar sınırlı süreli olabiliyor. Öte yandan deneme sürümleri sadece Deluxe üyelere sunuluyor.

Sony, Essential Aralık 2022 oyunlarını Mass Effect Legendary Edition, Biomutant ve Divine Knockout: Founder’s Edition olarak duyurdu. Oyun kataloğuna eklenecek yeni oyunlar yakında duyurulacak. Takipte kalın!

PS Plus Essential, Extra ve Deluxe katmanları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aylık oyunları ve fırsatları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.