PS Plus Black Friday indirimi Türkiye’de yapılmadı

PlayStation Store’da geçtiğimiz günlerde başlayan Black Friday kampanyası, PS5 ve PS4 oyunlarının yanı sıra PS Plus aboneliklerinde indirim vadediyordu.

Ne yazık ki, PS Plus Essential, Extra ve Deluxe aboneliklerinde ve mevcut aboneler için yükseltmelerde %25 indirim sunan kampanya, diğer bölgelerdeki kullanıcılara açılmasına rağmen ülkemizde hâlâ yürürlüğe girmedi.

PlayStation Türkiye, sosyal medyada yaptığı Black Friday duyurularında sadece kutulu ve dijital oyunlarda yapılan indirimleri vurguladı. PS Plus’ın akıbeti henüz belli değil.

PS Plus indirimi neden gelmedi? Yapılacak mı?

PS Plus, Black Friday

Kullanıcılar, sosyal medyada indirimin neden açılmadığını ısrarla sorsa da, PlayStation Türkiye konuyla ilgili sorulara henüz bir yanıt vermedi.

Birçok oyuncu, yıl içinde üyeliğini uzatmak veya yeni abonelik açmak için Black Friday’i bekliyor. Bu belirsizlik kullanıcıları huzursuz ediyor ve kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.

Belki de indirimler gecikmeli de olsa uygulanabilir. Ancak gidişata bakılırsa, her zaman olduğu gibi yine sessiz kalacaklar gibi görünüyor… PS Plus indirimine dair herhangi bir açıklama gelirse haberimizi güncelleyeceğiz.

PS Store, Black Friday

Kampanyada indirime giren PS5 ve PS4 oyunlarına buradan göz atabilirsiniz. FIFA 23, Gotham Knights, Horizon Forbidden West, The Last of Us Part I, Cyberpunk 2077 ve daha birçok oyunda büyük indirimler var.

Tüm bunların yanı sıra Amerika ve Avrupa’daki oyuncular için PlayStation Direct ve PlayStation Gear mağazalarında da indirimler var. Bu tarz doğrudan satış hizmetleri maalesef Türkiye’de yok.

Black Friday indirimi, 29 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek. PS Store kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.