PS Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları duyuruldu

Eylül ayını geride bıraktık ve Ekim ayı, yeni PlayStation Plus oyunları demek. Sony, PS Plus Essential Ekim ayı oyunlarını açıkladı. Bu ay listede yine üç oyun var.

PS Plus aboneleri Ekim ayında Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 ve Superhot‘ı ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek. Hot Wheels Unleashed hem PS4 hem de PS5 sürümüyle sunulurken, diğerlerinin sadece PS4 sürümü veriliyor.

PS Plus Essential, Extra ve Deluxe aboneleri bu üç oyunu 4 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında alabilirler. Şimdi Ekim ayı oyunlarına yakından bakalım!

PS Plus Ekim 2022 oyunları

Hot Wheels Unleashed (PS4 & PS5)

Hot Wheels Unleashed, popüler otomobil oyuncaklarının yarıştığı bir fantastik arcade yarış oyunu. Yeni araçlar kazanırken, onlarla iki oyunculu bölünmüş ekranda arkadaşlarınıza karşı yarışabilir veya çevrimiçi mücadelelerde 12’ye kadar rakiple yüzleşebilirsiniz.

Pist düzenleyicinin içinde ve dışında harika bir düzen oluşturabilir, yarışlarınız için inanılmaz bir eğlence parkı oluşturmak için özel güçlendiriciler, engeller ve özel eşyaları kullanabilir ve yaratıcılığınızı diğer oyuncuların denemesi için çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz.

Injustice 2 (PS4)

Mortal Kombat’ın yaratıcıları, DC süper kahramanlarını iddialı bir dövüş oyununda bir araya getirdi. İkonik kahramanları veya kötü adamları seçerek hayranlık uyandıran yerlerde destansı dövüşler yapabilirsiniz.

Yerel ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla kapışabilir ya da Batman-Supermen rejimine karşı mücadele edeceğiniz tek oyunculu hikayeyi oynayabilirsiniz. Her maçtan sonra kadronuzu donatmak, özelleştirmek ve geliştirmek için teçhizat kazanacaksınız.

Superhot, PS Plus

Superhot (PS4)

Superhot, yalnızca hareket ederken zamanın ilerlediği, farklı yaratan bir birinci şahıs nişancı oyunu. Hareket etmediğiniz zaman her şey donar. Muhtemelen oynayacağınız en yavaş silahlı çatışmada hayatta kalmak için sınırlı mermilerinizi ve düşen düşmanların silahlarını kullanarak strateji geliştirmeniz gerekiyor.

PS Plus Eylül ayı oyunlarını almak için hâlâ şansınız var

PS Plus, Eylül 2022

PlayStation Plus aboneleri Eylül ayı oyunları Need for Speed Heat, Granblue Fantasy: Versus ve Toem’i 3 Ekim tarihine kadar alabilirler. Geçtiğimiz ayın oyunlarıyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Sony, PS Plus Extra ve Deluxe oyun kataloğuna Ekim 2022’de eklenecek oyunları henüz açıklamadı. Ancak duyurduğunda sizlerle paylaşacağız. Aylık ücretsiz oyunlar, katalog oyunlarının aksine kütüphanenize kalıcı olarak eklenir.

Essential, Extra ve Deluxe planlarının ayrıcalıklarını ve fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz. Son olarak aylık ücretsiz oyunları ve kataloğa yapılan eklemeleri buradan takip edebilirsiniz.

PS Plus Ekim 2022 oyunlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.