Rainbow Six Extraction çapraz platform desteğiyle gelecek

Kooperatif nişancı oyunu Rainbow Six Extraction, tüm platformlarda çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteği ile piyasaya sürülecek. Oyuncular, Ubisoft Connect aracılığıyla istedikleri platformda ilerlemelerini devam ettirebilecek.

Rainbow Six Extraction’da hangi platformda oynadığınıza bakılmaksızın, uzaylı yaratıklara karşı arkadaşlarınızla mücadele edebileceksiniz. Rainbow Six Siege ve Extraction’a sahip olan herkes, her iki oyunda da United Front paketi ile dört farklı operatör için tasarlanan kostümlerin kilidini açabilecek. Buna ek olarak, Rainbow Six Siege’de Rainbow Six Extraction’ın 18 operatörünün tamamını kalıcı olarak elde edebilecek.

Rainbow Six Extraction için yayınlanan yeni fragman:

Ubisoft, yeni oyunu Rainbow Six Extraction’ı 1-3 oyunculu taktiksel FPS olarak geliştiriyor. Elit Rainbow Six Operatörleri, oldukça ölümcül bir tehlike ve ortak bir düşman olan Arkealara karşı birleşti. Oyunda takımızını kurarak karantina alanlarındaki saldırılarda riskli görevlere atılacaksınız. Bilgi, iş birliği ve taktiksel yaklaşımlar, ölümcül düşmanlara karşı en iyi silahlarınız olacak.

Diğer yandan Rainbow Six Siege, 30 Haziran’da Google Stadia platformuna geldi. Oyun, yeni sürümle birlikte PC, Stadia ve Amazon Luna’daki çapraz platform desteğine kavuştu. Konsol oyuncuları ise biraz daha beklemek zorunda kalıcak. Crossplay (çapraz oyun), 2022’nin başlarında PlayStation ve Xbox platformlarına gelecek. Konsol oyuncuları sadece kendi aralarında maç yapabilseler de ilerlemelerini diğer platformlara aktarabilecek.

Rainbow Six Extraction, 16 Eylül‘de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Stadia için piyasaya sürülecek. Oyunun çıkış tarihi, tanıtım fragmanı ve oynanış videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.