Razer, kablosuz PS5 kulaklığını ve DualSense hızlı şarj standını tanıttı

Razer, yeni kablosuz PS5 kulaklığının yanı sıra DualSense için hızlı şarj standını duyurdu. Razer Kaira kablosuz kulaklık, RGB ışıkları, daha uzun pil ömrü ve geliştirilmiş sürücülerle gelen bir Pro versiyonuna da sahip. Ayrıca hızlı şarj standı, DualSense ile uyumlu olan farklı renk seçenekleriyle gelecek.

Razer Kaira kablosuz kulaklık ve hızlı şarj standı satışa sunuldu. Ancak Kaira Pro ise 30 Kasım’dan itibaren ön siparişe açılacak ve gönderimler, Aralık 2021’de başlayacak. Pro versiyonu, oyun içi konum bilgilerine dayalı olarak gerçekçi titreşimler sunan Hypersense sürücüsüyle birlikte gelecek.

Hypersense sürücüsü, ses sinyallerini gerçek zamanlı olarak işlemesi nedeniyle ayrı olarak herhangi bir entegrasyon gerektirmiyor ve herhangi bir medya türüyle kullanılabiliyor. Pro versiyonu ayrıca metal askı ve geliştirilmiş kulak yastığıyla birlikte geliyor. Yeni kablosuz kulaklık serisi, Eylül 2021’de çıkan kablolu modeli takip ediyor.

Razer Kaira, oyuncuların 2.4 GHz kablosuz bağlantı üzerinden USB-C veya USB-A alıcısı veya Bluetooth aracılığıyla PS4, PS5, PC ve akıllı telefonlara bağlanabiliyor. Daha sonra ikisi arasında kolayca geçiş yapılabiliyor. Kulaklık ayrıca bir kardiyot mikrofona sahip. Kaira, 99.99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Kaira Pro ise 199.99 dolara satılacak.

Hızlı şarj desteğine sahip olan DualSense standı, kontrol cihazının beyaz, Midnight Black ve Cosmic Red renk seçenekleriyle uyumlu üç seçenekle geliyor. Stand, 3 saatlik tam şarj süresi sunuyor. Ayrıca oyun kolunun devrilmeden rahatça oturmasını sağlayan kavisli bir tasarıma sahip.

Standın ön tarafında, kontrol cihazının şarj olduğunu gösteren ve USB’den güç alan bir ışık bulunuyor. Hızlı şarj standı 39.99 dolardan satılıyor. Aslına bakılırsa Razer’ın ürünü, Sony’nin şarj standıyla aynı performansı sunuyor. Ancak farklı renk seçenekleri ve şık tasarımı nedeniyle tercih sebebi olabilir.

Razer, genel olarak PC çevre birimleriyle tanınsa da, konsollara yabancı değil. PS4 için 2016 yılında resmi lisanslı Razer Raiju kontrol cihazını piyasaya sürmüştü. Ardından 2017 yılında, PS4 ve Xbox One için kablosuz Thresher Ultimate kulaklığını tanıtmıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.