Retro dövüş oyunu Mighty Morphin Power Rangers: Rita’s Rewind tanıtıldı

Mighty Morphin Power Rangers: Rita’s Rewind, Summer Game Fest etkinliğinde tanıtıldı. Ninja Kaplumbağalar tarzı retro bir dövüş oyunu yolda.

Digital Eclipse tarafından geliştirilen ve 90’lar tarzı grafiklere sahip olan yeni Power Rangers oyunu bu yıl PC ve konsollara gelecek. Henüz platformlar ve çıkış tarihi netleşmedi.

Tanıtım fragmanı, bazı arcade tarzı nişancı görüntülerini de içeren nostaljik esintili bir kooperatif aksiyon dövüş oyununun geleceğini ortaya koyuyor.

Power Rangers geçmişten düşmanlarla karşı karşıya gelecek

Rita’s Rewind, 16-bit dönemine geri dönüş yapan renkli piksel sanatlarıyla dolu. Klasik kostümleri, silahları, araçları ve kötüleriyle serinin köklerini koruyor.

Ekip, uzun zamandır düşmanları olan robotik reenkarnasyonlarıyla karşı karşıya geliyor. Robo-Rita, kahramanlarımızı yenebilmek için kendini zamanda geriye göndermek üzere bir portal yaratıyor ve genç versiyonuyla ittifak kuruyor.

Robo-Rita ve Rita Repulsa birlikte çalışarak zamanı geçmişe geri sarıyor ve yeniden düzenliyor. Power Rangers’ı durdurmak için tarihin akışını değiştirmeye çalışıyor.

Power Rangers, Rita's Rewind, retro dövüş oyunu

Muhteşem dörtlü, iki Rita ve Mighty Morphin Power Rangers zaman çizgisinden farklı canavar düşman ordularına yoğun bir aksiyonla karşı koymaya çalışacak.

Görüntülerde Rita’nın yanı sıra Goldar gibi tanıdık yüzler, birinci şahıs Dinozord, Megazord gibi bot savaşları ve motosikletli mücadele bölümü gibi sahneler dikkat çekiyor.

Ninja Kaplumbağalar ile aynı çizgideki bu oyun, serinin Battle for the Grid gibi başarısız uyarlamalarından çok daha iyi görünüyor. Sonunda bizi çocukluğumuza götürecek bir oyun geldi.

Power Rangers: Rita’s Rewind’ı Steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz. Çıkış tarihi ve diğer detaylar belli olduğunda sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.