The Talos Principle 2: Road to Elysium DLC’si duyuruldu

Croteam, The Talos Principle 2 için Road to Elysium adlı üç bölümlük bir DLC duyurdu. Bulmaca çözme yeteneklerinizi yeniden kullanmaya hazır olun!

Road to Elysium, The Talos Principle 2 dünyasına daha derinlemesine dalmanızı sağlayacak üç bölümlük bir final olarak tanımlanıyor. Genişleme, 14 Haziran 2024’te tüm platformlarda yayınlanacak.

Orpheus Ascending, Isle of the Blessed ve Into the Abyss bölümlerinden oluşan DLC, sizi düşündürücü yeni hikayeler aracılığıyla sevilen karakterlerle yeniden buluşturacak.

Talos Principle 2 DLC’si Antik Mısır temasına sahip olacak

Orpheus Ascending‘de Hypatia ve Sarabhai’nin hikayesi ve Antik Mısır’dan esinlenen muhteşem ortamlar aracılığıyla aşk, ölüm ve diriliş felsefesini keşfedeceksiniz.

Antik Mısır’dan ilham alan bir ortamda geçen genişlemede, bulmacaları alışılmadık şekillerde çözüp lazer mekaniklerine dair tüm bildiklerini gözden geçirmeniz gerekecek.

the talos principle 2, road to elysium

İkinci bölüm Isle of the Blessed ise Yaqut ve Miranda’nın Cornelius ve Athena’ya katılarak bulmacalarla dolu bir maceraya atılacağı Karayip Adaları’na götürecek.

Oyunu Yaqut’un gözünden görecek ve problem çözme becerilerinizle Miranda’yı etkilemek için Isle of the Blessed’ı ziyaret edeceksiniz. Eğri büğrü gizemli bir kulede büyük ve devamlı bir bulmaca grubu olan Altı Yüzlüyle sonlanacak çeşitli yepyeni bulmacalar meydan okuyacaksınız.

the talos principle 2, road to elysium

Son olarak Into the Abyss, oyuncuları temel oyundaki en dramatik anlardan birine götürecek ve birinin Megastructure’da kapana kısıldığı anda ne olduğunu görme fırsatı sunacak.

Yüzen adalardan oluşan bir seride geçen bu bölüm, sizi başınızı döndürecek derecede zor bulmacalarla dolu bozuk bir hayal dünyasında tuhaf bir yolculuğa çıkaracak.

Talos Principle 2: Road to Elysium, PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Oyuna geri dönmek için ikna edici bir sebep olabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.