Saints Row duyuruldu: Açık dünya aksiyon-macera serisi yeniden başlıyor

Geliştirici Volition’ın açık dünya serisini yeniden başlatacak olan Saints Row, önümüzdeki yıl konsollara ve PC’ye gelecek. Yayıncı Deep Silver, merakla beklenen yeni oyunu Gamescom Açılış Gecesi Canlı Yayını sırasında ilk fragmanıyla birlikte duyurdu.

Yeni Saints Row, Amerika’nın güneybatısından ilham alan yeni bir şehir olan Santo Ileso‘da geçecek. Fragman, The Boss, Nina, Kevin ve Eli çetesinin suç imparatorluğu kurduğunu gösteriyor. Macera boyunca yeni bir çete kuracağız gibi görünüyor. Şehir, şimdiye kadar yaratılmış en büyük Volition tasarımı olarak tanımlandı ve çok sayıda benzersiz çete içerecek.

Saints Row

Yeni macera boyunca, yolculuğumuza üç arkadaş eşlik edecek. Kadroda Los Panteros’un şoförü ve tamircisi Neenah, The Idols üyesi ve bir DJ olan Kevin ve bir girişimci olarak servet kazanmaya gelen Eli var. Oyunda The Boss olarak oynayacağız ve kendi suç imparatorluğumuzu kurarken kim olmak istediğimize karar vereceğiz.

Saints Row’da Santo Ileso’yu kontrol eden üç acımasız düşman grubuna karşı mücadele edeceğiz. Los Panteros kas ve güçten; Idols, şöhret ve kötü ünden motivasyon buluyor. Marshall Savunma Teknolojileri ise özel bir askeri holding olarak karşımıza çıkacak. Detaylar henüz açıklanmas da, oyunculara birbirine bağlı olmayan iki oyunculu kooperatif deneyim de sunulacak.

Saints Row, 25 Şubat 2022‘de PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’ye gelecek. Açık dünya serisini yeniden başlatacak olan oyun için gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Saints Row duyuru fragmanı:

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.