King of Fighters 15’in çıkış tarihi fragmanla birlikte açıklandı

Koch Media ve SNK Corporation’ın dövüş oyunu The King of Fighters 15, 17 Şubat 2022’de piyasaya sürülecek. Gamescom 2021 Açılış Gecesi Canlı Yayınında sahne alan oyunun karakterleri ve oynanışı gösteren yeni fragmanı yayınlandı.

King of Fighters 15, Orochi, NESTS ve Ash destanlarından esinlenen 39 oynanabilir karaktere sahip olacak. King of Fighters hikayesinin klasik karakterleri ve yeniden canlandırılan favorileri bir araya getirerek, patlayıcı bir doruk noktasına ulaşacağı belirtiliyor. Dövüş serisinin yeni oyununda yer alan özellikleri ortaya koyan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

King of Fighters 15 fragmanı:

King of Fighters 15, klasik 3v3 takım savaş sistemi etrafında dönecek ve düşman saldırılarına karşı koymaya izin veren yeni bir Shatter Strike mekaniği sunacak. Öte yandan MAX Modu iyileştirildi ve hızlı kombolar yapılmasına izin veren yeni bir MAX Modu (Hızlı) seçeneği eklendi.

Oyunda yerel 2 oyunculu ve 2-8 oyunculu çevrimiçi dövüş seçenekleri de olacak. Dereceli, standart, oda maçı, çevrimiçi antrenman ve draft modları da çevrimiçi olarak oynanabilecek. Oyun içi galeri, oyun içi sinematiklerin yanı sıra Masami Obari’nin yönettiği özel bir animasyon kısa filmini de içeriyor. Ayrıca yeni DJ Station, oyuncuların King of Fighters serisinden 300’den fazla şarkı arasından seçim yapmasına ve dövüşlerin arka planında çalmalarına izin verecek.

King of Fighters 15’in standart sürümü 60 dolardan satışa sunulacak. Klasik Leona DLC kostümünü içeren İlk Gün Sürümü, lansman gününde aynı fiyattan satışa sunulacak. Oyunu ön sipariş verenler, Terry için Garou: Mark of the Wolves kostümünü de alacak. Deluxe Sürüm ise 85 dolardan piyasaya sürülecek ve yukarıdakilere ek olarak, oyuna altı yeni karakter ekleyen bir sezon geçişi olan Team Pass 1‘i içerecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.