SIE İspanya tarafından desteklenen korku oyunu Insomnis duyuruldu

Sony Interactive Entertainment İspanya ve Path Games’in birinci şahıs korku oyunu Insomnis, 29 Ekim’de geliyor. Oyun, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC için dijital olarak piyasaya sürülecek.

Insomnis, tuhaf varlıkların musallat olduğu ürkütücü bir malikanede geçiyor. Oyuncular, konağın gizemini ve oyunun kahramanı Joe Castevet’in tarihini ortaya çıkarmak için bilmeceleri ve gizemleri çözmekle görevlendirilecek. MAceradaki çevresel ve hikayeye bağlı ipuçları, klasik bir korku deneyimi sunacak.

Insomnis teaser fragmanı:

Joe Castevet eski malikaneyi miras aldığında her şey iyi görünüyordu. Ancak aldığı bu hediye, hayal edemeyeceği bir lanetti. Perili Castevet konağı karanlık bir sır saklıyor ve Joe, bulmacaları çözmek ve hayatta kalmak için her türlü öğeyi kullanarak karanlık geçmişini ortaya çıkarmak zorunda kalacak.

Resmi açıklamaya göre Insomnis’in özellikleri şöyle:

  • Karanlık sırların, onları ortaya çıkaracak kadar cesur olanlar için saklandığı bir yer olan Castevet Konağı’nın ürkütücü atmosferini deneyimleyin.
  • Her seçim önemli ve Insomnis, birçok farklı sona sahip. Bu nedenle oyuncuların oyunlarında nasıl ilerleyeceklerini dikkatli bir şekilde seçmeleri gerekecek.
  • Herhangi bir dövüş mekaniği içermeyen oyunda ana hikayeyi geçmek için bulmacaları ve bilmeceleri çözün.

Insomnis, SIE İspanya’nın İspanya’daki küçük geliştiricileri desteklemeyi ve oyunlarını dünya çapında yayınlamalarını sağlamayı amaçlayan PlayStation Talents programının bir parçası olarak geliştirildi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.