Sıra tabanlı RPG oyunu Edge of Eternity konsollara geliyor

Midgar Studio tarafından geliştirilen sıra tabanlı RPG Edge of Eternity, 10 Şubat 2022’de PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarına gelecek. Oyunun Nintendo Switch sürümü 23 Şubat’ta yayınlanacak.

JRPG’lerden ilham alan Edge of Eternity’nin PS4 ve Xbox One sürümlerinin 2021 İlkbaharında piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak yeni nesil sürümlerin duyurulmasıyla birlikte ertelendi. Oyun ilk olarak Haziran ayında Steam‘de piyasaya sürülmüştü. Konsol sürümlerine özel yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Konsol sürümleriyle birlikte oyuna Japonca seslendirmeler ekleyen bir güncelleme yayınlanacak. Edge of Eternity, Heryon halkının gizemli istilacılarla savaşını konu alıyor. Çatışma tırmanıyor ve mücadeleye yeni bir tehditler ekleniyor. Kahramanlar Daryon ve Selene, yol boyunca sıra tabanlı savaşlarla Heryon’u kurtarmanın bir yolunu bulmak zorunda.

Edge of Eternity, olay örgüleri ve yürek burkan anlarla dolu 50+ saatlik büyüleyici bir hikaye vadediyor. Oyuncuları, keşfedilecek muhteşem bir fantezi dünyasında eşsiz ve stratejik bir sıra tabanlı dövüş sistemiyle destansı savaşlar bekliyor. Oyunda crafting sistemi ve arkadaş olabileceğiniz korkusuz ama sevimli bir canavar da var.

Tüm bunların yanı sıra oyunda Chrono Trigger ve Xenoblade Chronicles oyunlarının bestecisinden çarpıcı müzikler yer alıyor. Heryon, karizmatik ve unutulmaz karakterlerle birlikte Yasunori Mitsuda‘nın muhteşem eserleriyle hayat buluyor.


Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.