Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin PS5 sürümü için tarih belli oldu

CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2‘nin PS5 sürümü için beklenen tarihi sonunda duyurdu. Oyunun yeni nesil konsol için geliştirilen versiyonu, teknik sorunlar nedeniyle ertelenmişti. Geliştirici, PS5 sürümünün 24 Ağustos tarihinde geleceğini açıkladı.

Geliştirici CI Games, Contracts 2’nin 2K çözünürlükte 60 FPS destekleyen bir performans modu ve 4K’da 30 FPS destekleyen bir görsel mod ile geleceğini doğruladı. PS5 sürümü, daha sürükleyici bir deneyim için DualSense kontrol cihazının uyarlanabilir tetiklerinden ve daha iyi yükleme süreleri için SSD sürücüsünden yararlanacak. Oyuncular ayrıca oyunu yükseltilmiş dokular ve görsellerle deneyimleyebilecek.

Contracts 2’nin PS4 sürümüne sahip olanlar, fiziksel veya dijital olmalarına bakılmaksızın PS5 sürümüne ücretsiz yükseltme yapabilecek. CI Games’ten Tobias Heussner, “Şimdiye kadar hayranlardan aldığımız geri dönüşler bizi çok heyecanlandırdı. PS5 oyuncularının Sniper Ghost Warrior Contracts 2’yi deneyimlemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Uyarlanabilir tetik işlevi, gelişmiş dokular ve görseller, daha hızlı SSD yükleme süreleri ile PS5 sürümüne yaklaşırken dört gözle bekleyeceğimiz çok şey var.” dedi.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 başarılı bir satış performansı yakaladı

Stüdyo ayrıca Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin başarılı bir satış performansı yakaladığını açıkladı. Oyunun dijital satışları, ilk on gün boyunca önceki oyunun rakamlarını yüzde 170 aştı. Contracts 2, seride bir rekor olan 1000 metreyi aşan yüksek menzilli nişancılık, geniş sandbox tarzı haritalar, gerçekçi araçlar ve silahlarla yeni bir çıta belirledi. Yükseltilmiş görseller ve geliştirilmiş oyun motoru, şimdiye kadarki en iyi sanal Sniper deneyimi ile sonuçlandı.

SGW Contracts 2, 4 Haziran’da PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürüldü. Oyunu PS5 için geliştirilmiş özelliklerle deneyimlemeyi düşünüyor musunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.