Sonic X Shadow Generations’ın çıkış tarihi açıklandı

Sega, Summer Game Fest’te Sonic X Shadow Generations için yeni bir fragman yayınladı. Ayrıca etkinlikte oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Platform serisinin yeni oyunu, hem Sonic Generations remaster’ını hem de Shadow the Hedgehog olarak oynadığınız yepyeni bir hikayeyi bir araya getiriyor. Shadow, eski düşmanı Black Doom’un yanı sıra önceki oyunlardan tanıdık düşmanlarla mücadele edecek.

Sonic X Shadow Generations, 25 Ekim’de PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. PlayStation sürümleri, silinmiş sahnelerle genişletilmiş giriş animasyonları içerecek.

Sonic X Shadow Generations iki farklı deneyim vadediyor

Sonic Generations kısmında, mavi kirpinin 2D retro ve 3D modern hali olmak üzere iki farklı versiyonunu oynuyorsunuz. Remaster, ikisinde de geliştirilmiş görseller ve bonus içerikler sunuyor.

Oyunun Dijital Deluxe Sürümü, ön sipariş veren oyunculara oyunu 3 gün erken erişim olanağı sağlayacak. Ayrıca bu premium sürümün vereceği ek içerikler şöyle:

  • Shadow için ek bir karakter görünümü ve seviyesi (2024 sonlarına doğru)
  • Bir Terios Görünümü
  • Ekstra BGM (Arka plan müziği) Paketi
  • Bir Dijital Sanat Kitabı
  • Dijital Oyun Müzikleri
  • Sonic Generations için Yetenek Puanları
Sonic, Shadow, Generations

Tüm bunların yanı sıra oyunun kutulu Physical Day One sürümünü ön sipariş verenler, Doctor Gerald Robotnik tarafından yazılmış özel bir günlük elde edecekler.

Gerald’ın Shadow ve Ark Uzay İstasyonu’nu yaratırken en derin düşüncelerini ve çizimlerini kaydeden 28 sayfalık günlük, Shadow’un arka plan hikayesi hakkında daha fazlasını ortaya çıkaracak.

Summer Game Fest’te sergilenen yeni oynanış görüntülerini nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.