Sony, PS4’e özel The Order: 1886 için marka güncellemesi yaptı

Sony Interactive Entertainment, Ready at Dawn tarafından geliştirilen The Order: 1886 için marka güncellemesi yaptı. Şirketin bu hamlesi, ilk bakışta PS4’e özel canavar avı oyunu için yeni planları olabileceğini gösteriyor.

The Order: 1886 markasının süresi 3 Aralık’ta sona erdi. WIPO‘da yer alan bilgilere göre yeni başvuru, 9 Aralık’ta “indirilebilir video oyunu yazılımı” başlığı altında yapıldı. Sony’nin devam oyunu için planları olabileceği gibi, sadece markayı elinde tutmaya çalıştığı da varsayılabilir.

The Order: 1886 geliştiricisi, devam oyunu için Sony’nin onayını bekliyordu

The Order: 1886

Ready at Dawn, seriye devam etmek istediklerini ancak Sony’nin onayına ihtiyaç duyacaklarını söylemişti. 2015 yılında PS4’e özel olarak piyasaya sürülen oyun, Victoria Londra’sında bilim ve mitin çarpıştığı fantastik bir macera sunuyordu. Üstelik Türkçe altyazı desteği de vardı. Oyunun hikayesiyle ilgili detaylar şu şekilde:

Londra, 1886 yıllarında bilim ve teknoloji tarafından değişime uğrayan ama çok eski, insan olmayan bir düşmanın yaşadığı bir şehir. Oyuncular, seçkin bir şövalyeler birliğinin üyesi Galahad olarak insanlığın geleceğini kurtarmak için savaşa katılıyor.

Oyunda, gelişmiş silahların ve teknolojilerin tarihin akışını sonsuza dek değiştireceği, asırlar boyunca süren bir savaşın gidişatını değiştirmeye çalışıyorsunuz. Aksiyonun, komplonun ve entrikanın yer aldığı nefes kesen bir sinematik macerada, dehşete saçan melez canavarlarla mücadele ederken cephedeki ve huzursuz şehir sokaklarındaki tehlikeleri bertaraf etmelisiniz.

The Order: 1886, yeni bir macerayla geri dönecek mi bilinmez. Yine de Ready at Dawn, devam oyunu yapmayı planlıyorsa, yakın gelecekte gelmesi zor görünüyor. Marka güncellemesinin ardından ortaya çıkabilecek gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.