Far Cry 6’nın Danny Trejo görevleri ve Far Cry 3: Blood Dragon – Classic Edition yayınlandı

Far Cry 6 için Danny Trejo‘nun yer aldığı iki crossover görevi yayınlandı. Aynı zamanda Sezon Kartı sahipleri Far Cry 3: Blood Dragon – Classic Edition’a da bugünden itibaren erişebilecek. Sezon Kartı’na sahip olmayanlar, oyunu dijital mağazalardan ayrı olarak satın alabilecek.

Danny Trejo görevleri, tüm Far Cry 6 oyuncuları için ücretsiz olarak sunuluyor. Her ikisi de tek başına ya da başka bir oyuncuyla kooperatif olarak oynanabiliyor. İki görevi de tamamlayanlar, üzerinde minigun yer alan üç tekerlekli bir motosikletle ödüllendirilecekler.

Ubisoft, Danny Trejo (nam-ı diğer Machete) ile birlikte Antón Castillo’nun silahlı güçlerine karşı savaşacağınız görevler hakkındaki detayları açıkladı. İşte ücretsiz olarak sunulan iki görev:

  • Danny & Dani vs Everybody: Antón Castillo’nun güçlerinin Danny’nin aç insanları doyurmak için dünyaca ünlü lezzetli tacolarını yapmak için Yara’ya gelme planını havaya uçurmasını engellemesi gerekeceği yeni Yara hikayesi.
  • Altıncı ve son Özel Operasyon “Malagua”: Danny & Dani vs Everybody görevi tamamlandıktan sonra Trejo, Yara’da kimyasal silah (PG-240X) kullanan Antón’un ordusunu protesto eden öğrencilere yardım etmek için oyunculara katılarak bir iyilik yapar.

Görevlere ek olarak, oyun içi mağazada bir Danny Trejo Paketi de var. Pakette, Trejo’nun imzası olan bir kıyafet ve taco kamyonu da dahil olmak üzere, oyuncu karakterini kişiselleştirmek için kozmetikler bulunuyor. Far Cry 6, Trejo DLC’sinin ardından Şubat ayında Rambo temalı “All The Blood” görevi ve Mart ayında bir Stranger Things içeriği alacak.

Far Cry 3: Blood Dragon geri döndü

Far Cry 3: Blood Dragon, Classic Edition

Far Cry 3: Blood Dragon – Classic Edition da Danny Trejo görevleriyle eş zamanlı olarak piyasaya sürüldü. İlk olarak 2013 yılında PS3 için piyasaya sürülen oyun, PS4 ve PS5 için güncellendi. Oyunda, 2007’nin siber gelecek versiyonunda son teknoloji bir Mark IV Siber Komando olan Çavuş Rex “Power” Colt rolünü üstleniyorsunuz. Göreviniz, katil cyborg’ları, mutasyona uğramış bilim adamlarını, metal köpekbalıklarını yok ederek insanlığı kurtarmak.

Blood Dragon, serinin önceki oyunlarındaki kötü adamlara odaklanan üç Far Cry 6 genişlemesini de içeren Sezon Kartı’nın parçası olarak veya ayrı olarak satın alınabiliyor. Kötülere odaklanan DLC’lerden ilki olan Vaas: Insanity, 16 Kasım’da yayınlandı. İkinci bölüm Pagan: Control, Ocak’ta ve üçüncü bölüm Joseph: Collapse ise Mart’ta gelecek.

Far Cry 6 için Sezon Kartı almak istemeyenler, her bir bölümü ve Blood Dragon’u dijital mağazalardan ayrı ayrı alabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.