Spec Ops: The Line’ın yazarı, Marvel’s Wolverine üzerinde çalışıyor

Marvel’s Wolverine, geçtiğimiz ay duyurulduğundan bu yana hakkında çok fazla şey açıklanmadı. Ancak Spec Ops: The Line’ın yazarı Walt Williams‘ın profilinde küçük bir bilgi daha ortaya çıktı. Williams, Insomniac Games’in Wolverine oyununda baş yazar olarak çalışıyor.

Yazarın Marvel’s Wolverine oyunundaki görevi, bağımsız oyun yayıncısı Untold Tales’in marka yöneticisi Shinobi602 tarafından keşfedildi. Williams, bu yılın Mart ayında Insomniac Games‘e katıldı. Daha önce Spec Ops: The Line’ın yanı sıra önce, Star Wars: Squadrons ve Star Wars Battlefront II üzerinde çalıştı. Ayrıca 2005 ve 2014 yılları arasında 2K Games’de çeşitli yazarlık görevleri yaptı.

Marvel’s Wolverine, PlayStation 5’e özel olarak geliştiriliyor. Yaratıcı yönetmen Brian Horton’a göre oyun, yetişkin tonda olacak. Ayrıca Marvel’s Spider-Man: Miles Morales gibi genişleme tadında değil, tam boyutlu bir oyun olarak gelecek. Ayrıca önceki oyunlardan daha karanlık bir temayla karşımıza çıkacak.

Spec Ops: The Line, geleneksel askeri nişancı oyunlarından farklı olarak oyuncuları, görevleri yerine getirirken yapacakları seçimleri sorgulamaya itiyordu. Oyun, hem oyuncular hem de eleştirmenlerce oldukça olumlu karşılanmıştı. Görünüşe göre Williams, yetişkin olarak derecelendirilen oyundaki tecrübesini Marvel’s Wolverine’in hikayesine yansıtacak.

Marvel’s Wolverine, geliştirme sürecinin hangi aşamasında henüz bilinmiyor. Ancak Marvel’s Spider-Man 2’nin sırada olduğunu düşünürsek, gelişi uzun sürebilir. Yine de oyun hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.