Marvel’s Wolverine, tam boyutlu ve yetişkin içeriklere sahip bir oyun olacak

Marvel’s Wolverine, geçtiğimiz hafta Insomniac Games tarafından sürpriz bir şekilde duyurulmuştu. Oyunun teaser’ı çok fazla detay vermese de, Logan’ın kanlı dövüşlere girişeceğini ortaya koyuyordu. Oyunun yaratıcı yönetmeni Brian Horton, merakla beklenen Wolverine oyununun yetişkin içeriklere sahip olacağını söyledi.

Horton, Twitter‘da kendisine oyunun Marvel’s Spider-Man: Miles Morales gibi genişleme tadında bir oyun olup olmayacağını soran takipçisine, oyunun tam teşekküllü bir sürüm olarak geleceğini belirtti. Yönetmen, “Tam boyutlu, yetişkin tonda” cevabını verdi.

Wolverine doğası gereği agresif ve saldırgan bir karakter. Fragmanda izbe bir barda alt ettiği onca adamı görünce, aynı kimliği koruduğunu görüyoruz. Görüntülerde kahramanın sesi ve yüzü yer almasa da, ortaya çıkardığı yıkım net bir şekilde farkediliyor. Sonuç olarak kahramanımız o pençeleri kullanacak ve muhtemelen çok kan dökülecek.

Marvel’s Wolverine, stüdyonun beyin fırtınalarında sıkça ortaya çıkıyordu

Marvel's Wolverine

Sony ve Insomniac, geçen hafta PlayStation Showcase’deki sürpriz duyurunun ötesinde, henüz erken geliştirme aşamasında olan Marvel’s Wolverine hakkında detay vermedi. Stüdyo, Wolverine oyunu fikrinin, ekibin gelecek için beyin fırtınası yaparken oldukça sık ortaya çıktığını söyledi. Sonuç olarak Logan‘ın üzerinde çalışmaktan mutlu olacakları bir oyun olduğunu farkettiler.

Insomniac Games, hayranlara Wolverine’in DNA’sına saygı göstereceğine ve Insomniac ruhunu yansıtan gerçekten özel bir oyun sunacaklarına dair güvence verdi. Elbette geliştiricinin Spider-Man serisiyle yaptıklarına bakılırsa, buna şüphe yok. Bu arada stüdyo, etkinlik sırasında Marvel’s Spider-Man 2‘yi de duyurdu. Venom’un konuk olduğu, heyecan verici ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Marvel’s Wolverine, Spider-Man 2 gibi PS5’e özel olacak. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı ve öğrenmek için uzun bir süre daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.