Marvel’s Spider-Man 2’nin New Game Plus güncellemesi birçok yenilikle gelecek

Marvel’s Spider-Man 2, büyük yenilikler içeren New Game Plus güncellemesini yakında alacak. Insomniac Games güncellemenin yayın tarihini ve detaylarını paylaştı.

New Game Plus güncellemesi (versiyon 1.002), 7 Mart’ta yayınlanacak. Stüdyonun topluluk direktörü James Stevenson, PlayStation Blog‘da oyuncuları nelerin beklediğini detaylandırdı.

Spider-Man 2, yeni modunun yanı sıra yeni kostümler, simbiyot kişiselleştirmeleri, görev tekrarı, çeşitli erişilebilirlik iyileştirmeleri, günün saatini değiştirme özelliği ve fotoğraf modu güncellemeleri alacak.

Spider-Man 2, simbiyot, Peter Parker

Spider-Man 2 güncellemesi hangi yeniliklerle gelecek?

New Game Plus modunda, tüm kıyafetleriniz ve yeteneklerinizle oyunu daha zor bir zorlukta tekrar oynayabileceksiniz. Ayrıca favori görevlerinizi tekrar oynama, Ultimate Seviyeler, Altın Cihaz stilleri ve daha fazlası var.

Peter’ın simbiyot kostümlerinden birçoğuna da stiller eklendi. New Game Plus Ultimate Seviyeleri oynayarak bunların kilidini açarsanız görünümünüzü daha da kişiselleştirebileceksiniz.

Spider-Man 2, Marvel, Hellfire Gala

Peter ve Miles için Marvel’ın Hellfire Gala kostümleri de geliyor. Peter, Russell Dauterman’ın yarattığı tasarımı kullanıyor ve Miles ise görünümünü Bernard Chang’ın Miles Morales: Spider-Man #8’in Hellfire Gala varyant kapağından alıyor.

Öte yandan Fotoğraf Moduna aksiyon figürü modu ve çıkartmalar da dahil olmak üzere çeşitli yenilikler yolda. Hikayeyi tamamladıktan sonra günün saatini değiştirebileceksiniz, böylece çekimleri doğru ışıkla yapabileceksiniz.

Ayrıca Erişilebilirlik tarafında ise oyuna Sesli Açıklamalar (Audio Descriptions) ve Ekran Okuyucusu (Screen Reader) ekleniyor. Sinematik Altyazılar ve Yüksek Kontrastlı Anahatlar gibi ek özellikler de var.

Son olarak Insomniac, Marvel ve Gameheads iş birliğiyle tasarlanan kostümleri içeren Fly N’ Fresh paketi var. Pakete erken erişim, 4.99 dolara mal olacak. Elde edilen gelirin 1 milyon doları programa bağışlanacak.

Gameheads, düşük gelirli gençler için Oakland, California merkezli bir oyun tasarımı eğitim programı. (İnsanlar neler yapıyor…) The Fly N’ Fresh paketinin içeriği şöyle:

  • Peter için Fly kostümü
  • Miles için Fresh kostümü
  • 10 fotoğraf modu çıkartması
  • 2 fotoğraf modu çerçevesi

Marvel’s Spider-Man 2 için gelecekte yayınlanacak tüm güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.