Spider-Man: No Way Home kostümleri, Marvel’s Spider-Man Remastered’a geliyor

Insomniac, Marvel’s Spider-Man Remastered’a Spider-Man: No Way Home filminden iki kostüm ekleyecek. Kostümler, filmin vizyona girmesinden bir hafta önce, 10 Aralık‘ta PS5 için yenilenen oyuna eklenecek.

Kostümlerden biri, altın detaylara sahip olan kırmızı ve mavi ağırlıklı Iron Spider olacak. Diğeri ise filmin fragmanında da görünen siyah ve altın rengi olan Black & Gold kostümü olacak. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Ultimate Edition için paylaşılan yeni bir video, ikilinin New York City maceralarını sergilerken her iki kostümü de gösteriyor.

Kostümleri almak isteyenlerin Miles Morales – Ultimate Edition’a sahip olması gerekiyor. Bunun nedeni, PS5 için güncellenen Marvel’s Spider-Man Remastered’ı içeren tek sürüm olması. Kostümler, Peter için tasarlandığından Miles Morales’te yer almayacaklar.

Yeni kostümler, Marvel’s Spider-Man PS4 sürümüne gelmeyecek

Iron Spider ve Black & Gold kostümleri, Marvel’s Spider-Man’in PS4 sürümüne gelmeyecek. Insomniac oyunun önceki nesil konsoldaki performansına dokunmak istemiyor. Geliştirici açıklamasında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Marvel’s Spider-Man’i (PS4) 2018 sürümünden bu yana 19 kez güncelledik ve başlangıçta planlanandan daha fazla kostüm ve özellik ekledik. Her yama, özellikle PS4 HDD akış performansının korunması açısından, teknik olarak daha karmaşıktı.

Hayranların Marvel’s Spider-Man’in (PS4) en iyi performansıyla keyfini çıkarmaya devam etmesini sağlamak için bu yeni kostümleri PS5 motorumuzun oyuncu deneyimini riske atmadan oyunu güncellememize izin verdiği Marvel’s Spider-Man Remastered (PS5) için çıkarma konusunda zor bir karar aldık.”

Spider-Man: No Way Home kostümleri, 10 Aralık’ta yayınlanacak. Insomniac henüz açıklamasa da, muhtemelen ücretsiz bir güncellemeyle oyuna dahil olacaklar. Sevilen süper kahramanın heyecanl beklenen yeni filmi, 17 Aralık‘ta vizyona girecek ve farklı evrenleri bir araya getirecek.

Peter Parker’ın yeni kostümlerini beğendiniz mi? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.